0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Rozkládací postel Flexi A

Využijte příznivé ceny, rychlost dodání a kvalitu českých výrobků.

Kvalitní postel Flexi A – praktické a chytré řešení pro spaní v malém prostoru. Postel přes den slouží jako pohovka, v noci jako kvalitní dvojlůžko určené pro každodenní spaní,... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
20 856  Kč

Konfigurátor produktu

Vyberte rozměr
+0
Akát H 1277
Akát H 1277
+0
Akát H 1277
Akát H 1277
+0
Flexi A pravá
Flexi A pravá
+0
Bez matrací
Bez matrací
+0
Příplatky celkem:
0 Kč
Cena včetně příplatků:
0 Kč
Obvyklá dostupnost: 5 - 8 týdnů
Rozkládací postel Flexi A

obrázek produktu může být ilustrativní – o konkrétních vlastnostech produktu se informujte

Rozkládací postel Flexi ARozkládací postel Flexi ARozkládací postel Flexi ARozkládací postel Flexi ARozkládací postel Flexi A

Popis zboží

Rozkládací postel Flexi A

Využijte příznivé ceny, rychlost dodání a kvalitu českých výrobků.

Kvalitní postel Flexi A – praktické a chytré řešení pro spaní v malém prostoru. Postel přes den slouží jako pohovka, v noci jako kvalitní dvojlůžko určené pro každodenní spaní, součástí postele jsou dva velmi užitečné úložné prostory. Postel je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky o síle 25 a 36 mm s hranami olepenými odolnou 2 mm plastovou ABS hranou, zásuvky jsou opatřeny kuličkovými plnovýsuvy 80 cm, tím je používání zásuvek velice jednoduché a praktické. Samozřejmostí je masivní rozkládací rošt s nosností 100 kg na každou polovinu postele.

Postel Flexi A je možné objednat v široké škále barevných dekorů (viz vzorník) s možností barevné kombinace dle vašich představ a požadavků.
Případnou kombinaci barev, je nutné vepsat do poznámky v objednávce.
Rozkládací postel je možné objednat v pravém nebo levém provedení.

Zákazník si může zvolit kombinaci matrací v různých šířkách – 90 × 200 cm nebo 45 × 200 cm. Podle toho je možné variabilně určovat rozměr ložné plochy, a to 180 × 200 cm nebo 135 × 200 cm. Matrace o rozměru 45 × 200 cm jsou spojeny zipem a jdou lehce rozepnout. Jednu z matrací lze použít jako opěrku a druhou k rozšíření ložné plochy, nebo ve složeném stavu můžete matrace použít jako opěrák. Zakoupíte-li si set matrací v šířce 90 × 200 cm, jsou obě matrace ve složeném stavu umístěny na sobě a při jejich následném rozložení vznikne jednolitá ložná plocha 180 × 200 cm.

Základní provedení postele je v rozměru ložné plochy 90 × 200 cm ve složeném stavu a 180 × 200 cm v rozloženém stavu. Zákazník má možnost vybrat i rozměr 80 × 200 cm ve složeném stavu a 160 × 200 cm v rozloženém stavu, případně objednané matrace, budou pro tento rozměr upraveny.

Rozkládací postel Flexi A je samozřejmě možné objednat i v základním provedení a to bez matrací. V ceně rozkládací postele Flexi A jsou zahrnuty dva masivní laťové rošty a dvě jednotlivé zásuvky pod postel. Postel je dodávána v demontovaném stavu, její složení je velmi jednoduché.

Postel je vyráběna na zakázku, s možností atypické úpravy po konzulaci.

K posteli Flexi A je možné objednat z více typů matrací v různém provedení. Výškou matrace, např. 18 cm získáte větší výšku ložné (sedací) plochy od země. Navíc při objednání dělených matrací, zmenšíte i hloubku, tím se zvýší komfortní sezení a opření při denním používání postele, kdy postel slouží jako pohovka.

Matrace Miranda – pružná, středně tuhá oboustranná matrace o rozdílných tuhostech tvořena dvěma tepelně modifikovanými pěnami. Volba tuhosti pouhým otočením matrace. Pětizónová profilace pro optimální polohu těla při spánku a lepší provzdušnění povrchu matrace. Výška matrace cca 14 cm. Matrace Miranda je standardně vybavena snímatelným potahem Snow s plošným proševem který je pratelný do 60°C. Matrace je dodávána v komprimovaném sta­vu.

Matrace Karola – sedmizónová oboustranná matrace z HR studenou pěnou. Jádro matrace tvoří tvrzená deska z pojené PUR pěny, na které jsou masážní nopy z HR studené pěny gramáže 38 kg/m³ a masážní nopy z tuhé pěny gramáže 30kg/m³. U matrace Karola lze zvolit měkčí stranu matrace – zelená nebo tužší – modrou. Matrace Karola je standardně vybavena snímatelným potahem Froté s plošným proševem který je pratelný do 60°C. Nosnost matrace je do 120 kg. Výška matrace cca 14 cm.
Potah Minimitch: Velmi kvalitní, prošívaný potah z kvalitní pletené látky. Potah matrace je pratelný do 60°C a díky čtyřstrannému zipu je dělitelný na dvě poloviny.
Složení : 100% polyester..

Matrace MF1 – 5-ti zónová matrace z kvalitních pěn, zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro matrace je složeno z desky kvalitního pojeného lehčeného polyuretanu a po obou stranách masážní desky z vysoce kvalitní pěny tuhosti 25kg/m3. Výška matrace cca 15 cm. Nosnost do 90 kg.
Potah Úplet: kvalitní potah s prošitým rounem, pro dokonalý pocit reakce pěny na lidské tělo. Snímatelný potah umožňuje praní při 60° C.

Matrace MF2 – monobloková matrace vyrobená z odolné a prodyšné SLEEPFOAM pěny, která vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Výška matrace cca 15 cm. Nosnost do 110 kg.
Potah Úplet: kvalitní potah s prošitým rounem, pro dokonalý pocit reakce pěny na lidské tělo. Snímatelný potah umožňuje praní při 60° C.

Parametry

Rozkládací postel Flexi A

Šířka postele101 cm / 91 cm - dle výběru ložné plochy
Délka postele207.2 cm
Šířka ložné plochyDle výběru
Délka ložné plochy200 cm
Ložná plocha v rozloženém stavu180 x 200 cm / 160 x 200 cm
Počet úložných prostorů2 na kuličkových plnovýsuvech
Výška vysokého čela90.5 cm
Výška po horní hranu přední bočnice 38 cm
Výška ložné plochy s 2 x15 cm matrací60 cm
Dostupnost5 - 8 týdnů
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena