0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Navrhněte si vlastní interiér

Stojíte v kamenné prodejně a prohlížíte si vystavený nábytek. V myšlenkách si jednotlivé prvky upravujete a snažíte se poskládat do co nejlepších kombinací. Stále se však jedná jen o nepřesné vizualizace bez jakékoliv faktické podpory. Pro sladění barev možná dostačující z rozměrového hlediska absolutně nepoužitelné.

Právě z těchto důvodů se v Supersektoru nabízí možnost stáhnutí užitečného 3D nástroje, který vás rázem promění ve zkušeného návrháře. Sestavení sektorového nábytku do odpovídající podoby bude pro vás snadnou záležitostí.

Navrhujte a realizujte – Supersektor 3D

Supersektor 3D je velmi jednoduchý nástroj s intuitivním ovládáním, které si ihned po několika okamžicích osvojíte. Jedná se o program umožňující návrh interiéru v reálných barvách i rozměrech. Vlastní představy tak mnohem lépe promítnete do skutečné podoby. Program samozřejmě obsahuje kompletní nabídku nabízeného sektorového nábytku ve všech barvách.

Jak se Supersektor 3D používá?

Supersektor 3D je k dispozici ve svém plném rozsahu po rychlém stažení a následném nainstalování. Tato operace vám nezabere více jak několik desítek vteřin a následně se vám otevřou dveře do skrytého světa plnohodnotných návrhů v 3D rozlišení. Jakmile budete s výsledkem spokojeni, jednoduše ho odešlete ke kalkulaci a ta vám bude zaslána do několika málo dnů.

Program obsahuje sektorový nábytek, kuchyně, vestavné skříně a mnoho dalších doplňků pro vybavení domu, bytu nebo kanceláře. Supersektor 3D neobsahuje jen sektorový nábytek, ale taképostele, židle, stoly, sedací soupravy. Supersektor 3D obsahuje přes 12.000 různých prvků nábytku, součástí programu je samozřejmě i jednoduchý návod. Bližší informace naleznete zde.

Program Supersektor 3D obsahuje sektorový nábytek Trend, sektorový nábytek Bonus, kuchyňské linky Optima a vestavné skříně Variant. Program Vám pomůže navrhnout kuchyňskou linku, obývací pokoj, kancelář, dětský pokoj, předsíň, domácí pracovnu, vybavení ložnice a vestavné skříně. Supersektor 3D osahuje především kvalitní český nábytekpro Váš domov.

» Stáhnout program pro navrhování sestav « 
© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena