0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

O nás

Jsme dynamicky se rozvíjející společností, která na trhu působíod roku 2000. Primárně se zaměřujeme na prodej nábytku nejrůznějšího typu. Letité zkušenosti v tomto oboru nám umožňují nabídnout profesionální a odborné služby na vysoké úrovni. Zabýváme se prodejem kvalitního nábytku a dokážeme uspokojit každého zákazníka prahnoucího po kvalitě a zajímavé ceně.

Široké portfolio sortimentu pokrývá náročné požadavky všech klientů, kteří se chtějí pochlubit moderním a vkusným interiérem.

Internetový obchod

Od roku 2004 nabízíme kvalitní nábytek prostřednictvím rozsáhlého internetového obchodu. Přehledné kategorie v sobě skrývajísektorový nábytek, bytové dekorace nebo zahradní nábytek určený do exteriéru a mnoho dalších kategorií.

Kamenné obchody

Vedle internetového obchodu jsou tu pro Vás dvě naše kamenné prodejny s nábytkem, v nichž se vám dostane plnohodnotných a profesionálních služeb. Hlavní sklad společnosti SUPERSEKTOR s.r.o. se nachází v obci Jevíčko stejně jako jedna z kamenných prodejen. Další naší prodejnou je prodejna v Prostějově. Prodejny Častolovice a Blansko-kuchyňské studio – jsou partnerské prodejny.

To jsou místa, kde můžete spatřit nabízený sortiment na vlastní oči a podrobit ho osobní zkoušce. K dispozici jsou vám vyškolení pracovníci, kteří tomuto oboru dokonale rozumí a pomohou vám s výběrem. Výjimkou není ani možnost individuálního návrhu či ukázka popřípadě zapůjčení vzorníků látek a materiálů.

Nadstandardní služby

Záleží nám na spokojenosti zákazníka, a proto nabízíme jen ty nejlepší služby v oboru, včetně záruky vysoké kvality nábytku.
Vedle několika platebních variant, popřípadě nákupu na splátky, je i doprava našimi vlastními vozy. Po dohodě Vám zajistíme se stěhování a výnos zboží do vyšších pater nebo třeba i montáž nábytku. Nabízíme spolehlivost, flexibilitu a osobní přístup.

© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena