0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Kuchyňské linky

Chcete si pořídit kuchyňskou linku na míru? Nebo hledáte již hotovou kuchyň? U nás si vybere každý Kuchyně je centrem domova, místem prvního...

Zobrazit více informací

Chcete si pořídit kuchyňskou linku na míru? Nebo hledáte již hotovou kuchyň? U nás si vybere každý

Kuchyně je centrem domova, místem prvního ranního střetnutí rodiny, prostorem, kde doma často trávíte nejvíce času. Kuchyňská linka je prostě srdcem domova, je místem večerního setkání po náročném dni, ale také místem, které je plné kulinářských zážitků. Pouze příjemný prostor nás dokáže každý den příjemně naladit.

Kuchyňská linka je dominantním kusem nábytku každé kuchyně – je v zásadě nepřehlédnutelná a často i nenahraditelná. Je tím, co na první pohled upoutá každého návštěvníka, ale zároveň pro Vás vytváří prostor, ve kterém se VY musíte dobře cítit a ve kterém se Vám bude příjemně pracovat.

Moderní kuchyňská linka musí být nejen praktická, ale i krásná.

Kuchyňské linky OPTIMA splňují veškeré požadavky kladené na moderní kuchyně. Zákazník má možnost vytvořit si kuchyňskou linku dle vlastní fantazie. Nepřeberné množství barevných kominací a provedení Vám nabízí vytvořit opravdu originální interiér. Samozřejmostí je kompletní dodávka kuchyně včetně montáže. Rádi Vám poradíme s řešením právě toho Vašeho interiéru – kuchyňská linka od nás bude opravdovým srdcem Vašeho domova …

Prohlédněte si galerii sestav kuchyňských linek a nechte se inspirovat.

Můžete také využít NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘk vypracování kompletní nabídky včetně 3D návrhu budoucí kuchyňské linky. Stačí vyplnit formulář, poslat půdorysný nákres daného prostoru a o zbytek se postaráme.

Katalog kuchyňských linek OPTIMA včetně schématických nákresů jednotlivých prvků naleznete v sekci ke stažení.

Kuchyňské linky na míru

Připravili jsme pro Vás grafický program Supersektor 3D, který Vám pomůže nejen při vizualizaci nábytku a lepší orientaci v prostoru, ale umožní Vám odeslání nakreslené sestavy do systému k nacenění.


Kuchyňský sektor OPTIMA je rozsáhlá nábytková řada, která svou variabilností, funkčností a cenou uspokojí náročného zákazníka. Splňuje veškeré požadavky kladené na moderní kuchyně. Sektor se vyrábí ve třech variantách, které se liší provedením čelních ploch:

  • OPTIMA – čelní plochy jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky olepené 2 mm ABS hranou
  • OPTIMA PLUS – čelní plochy jsou vyrobeny z MDF desky ozdobně frézované a zalisované folií
  • OPTIMA LAK – čelní plochy jsou vyrobeny z MDF desky ozdobně frézované a nalakované vysoce odolným polyuretanovým la­kem.

Široká nabídka prvků umožňuje zákazníkovi sestavit kuchyňskou linku podle svých potřeb a možností. OPTIMA nabízí zajímavé a cenově dostupné řešení od malých až po velké rohové sestavy. Uživatelský komfort zvyšuje množství praktických doplňků: závěsný program, rampy, věncové lišty, osvětlení a mnoho dalších. Základní řadu lze na přání doplnit o výrobu atypických prvků. Použité materiály splňují zdravotní normy.

Korpusy jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky. Všechny hrany jsou olepeny odolnou 0,5mm ABS. Dvířka jsou osazena klipovými závěsy od firmy SH SYSTEM HOLZ. Pro tiché dovření kuchyňských dvířek jsou použity tlumiče. Vyklápění dvířek zajišťují plynokapalinové vzpěry. Rámy skel jsou standardně dodávány v provedení lamino (OPTIMA) nebo prolis ( OPTIMA PLUS, LAK ) Na přání je možno sklo zasadit do ALU rámu. Horní skříňky jsou osazeny závěsným kováním s možností seřízení ve třech osách. Toto kování usnadňuje montáž a částečně eliminuje nerovnost zdí. Spodní skříňky a vysoké skříně jsou osazeny rektifikačními nožkami o výšce 100, 120 nebo 150 mm, které umožní dorovnání nábytku i na nerovné podlaze. Nožky jsou překryty soklovými lištami. Na zásuvky jsou použity kovové metaboxy od firmy SH SYSTEM HOLZ. Na přání může být nábytek vybaven kováním od firmy MEPLA. Pracovní desky jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky a potaženy vysokotlakým laminátem. Tloušťka pracovní desky je 28 nebo 38 mm.

© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena