0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Nejčastější dotazy

Jak platit za zboží?

Nabízíme vám několik možností platby za vámi zvolený kus nábytku. Tou nejsnazší cestou je platba v hotovosti, popřípadě formou předfaktury, v rámci níž získáte i příjemnou slevu. Objednáváte-li si zboží upravené na míru, u něhož je nutná jakákoliv úprava rozměru nebo barvy, je vyžadována zálohová faktura ve výši 30 %. Jednou z variant platby je i nákup na splátky.

Je možné zakoupit zboží na splátky?

Ano, u nás si každý přijde na to své. Formu plátkového prodeje nabízíme od finančních společností Essox a Home Credit. Spotřebitelský úvěr od 3 000 Kč do 100 000 Kč. Stačí jen zvolit vhodný model splácení.

Jaké jsou možnosti dopravy?

Pakliže nemůžete odebrat zboží přímo na prodejně, využijte jedné z možností bezpečné a rychlé dopravy. Prostřednictvím České Pošty máte nábytek do druhého dne, s pomocí přepravců TopTrans, Geis či PPL do 48 hodin. Upotřebit lze i našich vlastních dopravních prostředků v rámci dopravy Supersektor, kde můžete po dohodě získát navíc i pomoc se stěhováním. Rozvoz je po celém území České republiky.

Poskytujete vzorníky k nahlédnutí či zapůjčení?

Nevíte-li si rady s volbou vhodného dekoru, neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen. Vzorníky vám předložíme, popřípadě nabídneme k zapůjčení.

Jak je to u vás s atypickým nábytkem?

Jsme otevřeni různým úpravám dle přání zákazníka. Atypická výroba je spojena s nákresem i nezávaznou cenovou kalkulací. Při návrhu řešení vám odborně poradíme.

Pomůže mi někdo se stěhováním nábytku?

Využijte dopravu Supersektor a řidič vám pomůže se stěhováním a výnosem zboží do vyšších pater. Dbáno je na vysokou bezpečnost při přepravě až k vám domů.

Lze si nábytek někde vyzvednout?

Ano, stačí navštívit některou z našich vlastních prodejen kde si můžete zboží po předchozí dohodě osobně vyzvednout. K dispozici je Vám šest kamenných prodejen v různých městech – Jevíčko, Blansko, Častolovice, Prostějov.

© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena