0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Navrhněte si interiér 3D

Nedokážete si představit, jak bude vypadat váš interiér po nákupu nového nábytku? Máte omezenou fantazii a hledáte nástroj, s pomocí něhož si navrhnete celou domácnost z pohodlí vlastního domova? Potom vám přinášíme jednoduchý a praktický prostředek s názvemSupersektor 3D.

Bezplatná aplikace, která je zásobárnou velkého množství nábytku, jež si poskládáte v 3D pohledu. Hrajte si s reálnými produkty, měňte rozměry, barevné varianty a rozmístění. Vymyslete zařízení vnitřních prostor do posledního detailu.

Supersektor 3D vám pomůže především v lepší orientaci a stane se základním mustrem pro nákup nového vybavení. Sektorový nábytek, jenž máte v 3D podobě, jako na dlani.

Od návrhu až po realizaci

Prostřednictvím programu Supersektor 3D si navrhnete jednotlivé místnosti od kuchyně, přes obývací pokoj, až po ložnici. Nakreslenou sestavou nábytku to však nekončí. Výsledkem vám totiž bude soupis jednotlivých modulů a produktů, na něž vám zpracujeme přesnou cenovou kalkulaci. Stačí vyplnit jen několik důležitých údajů – jméno a příjmení, místo dodání a kontakt.
Supersektor 3D vám přináší odlišné modelové verze nábytku.

Sektorový nábytek Trend – Variabilní sektorová řada, s pomocí níž dokážete vybavit všechny místnosti v domě či bytu. V nabídce jsou skříně, stoly, regály, police, postele a jiný sortiment. Sestavte si originální nábytek, jež obohatíte i o atypické modely.

Sektorový nábytek Bonus – Hlavním zaměřením této řady je především obývací pokoj. Důraz je kladen na novodobý design a nadčasovost.

Sektorové kuchyně Optima – Sestavte si kuchyň, od níž lze očekávat moderní vzhled a vysokou praktičnost. Utvořte si návrh šitý na míru, až už jde o klasickou či rohovou kuchyni.

Vestavěné skříně Variant – Variabilní vestavěné skříně, s pomocí nichž si zajistíte dostatek úložného místa kdekoliv v interiéru.

Sektorový nábytek Velvet a Maxim – Hlavním zaměřením této řady je ložnice a úložné prostory. Vybavte si Vaši ložnici novým nábytkem – sektorový nábytek zahrnuje postele, skříně, noční stolky, toaletní stolky a další úložné prostory.

» Stáhnout program pro navrhování sestav « 
© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena