0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Rozkládací křeslo Doyle

Moderní rozkládací křeslo Doyle – Toto rozkládací křeslo Doyle je vybaveno velice jednoduchým a důmyslným systémem rozkládání, který umožňuje také využití úložného prostoru. Tento úložný prostor dokáže bez problémů pojmout potřebné lůžkoviny pro jednu osobu. Výhoda rozkládacího systému je... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
12 570  Kč

Konfigurátor produktu

PUR
PUR
+0
1_Muna 01
1_Muna 01
+0
Vyberte kolečka
+0
Příplatky celkem:
0 Kč
Cena včetně příplatků:
0 Kč
Obvyklá dostupnost: 5 až 8 týdnů
Rozkládací křeslo Doyle

obrázek produktu může být ilustrativní – o konkrétních vlastnostech produktu se informujte

Rozkládací křeslo DoyleRozkládací křeslo DoyleRozkládací křeslo Doyle

Popis zboží

Rozkládací křeslo Doyle

Moderní rozkládací křeslo Doyle – Toto rozkládací křeslo Doyle je vybaveno velice jednoduchým a důmyslným systémem rozkládání, který umožňuje také využití úložného prostoru. Tento úložný prostor dokáže bez problémů pojmout potřebné lůžkoviny pro jednu osobu. Výhoda rozkládacího systému je menší prostorová náročnost. Výrobek je mimo jiné také vhodný jako vysoce kvalitní přistýlka v ubytovacích zařízeních. Křeslo je vhodné pro každodenní spaní. Plocha lůžka 70 × 199 cm. Výběr z matrací PUR, Extra nebo Extra Plus(studená pěna) viz vzorník.

PUR matrace : vrstvená PUR – jádro je sendvičového typu složeného z 4 cm silného lehčeného polyuretanu, který je oboustranně opatřen tvarovými deskami o síle taktéž 4 cm. Nosnost na matraci 95kg.

nebo

EXTRA Plus – High resilient : jádro této matrace , tvoří vysoce kvalitní pěnový materiál High resilient (studená pěna). Tato vysoce elastická pěna vyznačující se zvýšeným odporem vůči stlačení je pocitově spíše tužšího charakteru. Tato matrace s vysokou životností je vhodná jak pro pevný tak i lamelový rošt. Její nosnost je do 115 kg a výška 120 mm.

Možný výběr potahových látek viz vzorník. V případě požadavku na očalounění ve dvou látkách je nutné vyplnit poznámku v objednávce a do ní vepsat druhou potahovou látku, systém Vám umožní ve vzorníku výběr pouze jedné potahové látky. Za příplatek lze očalounit potahovou látkou také matraci po rozložení, nutno vepsat do poznámky v objednávce.

Zakázková výroba.

Parametry

Rozkládací křeslo Doyle

Délka 105 cm
Hloubka87 cm
Plocha lůžka po rozkložení 70 x 205cm
Výška 92 cm
Výška sedu48 - 49 cm
Dostupnost5 až 8 týdnů
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena