0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Matrace DELTA Plus

Spánkem strávíme třetinu života. Proto bychom měli dbát na to, aby náš spánek byl co nejzdravější. K tomu může pomoci například matrace Delta Plus se slevou 50 %, tzn. za pouhých 8.700 Kč místo běžných 17.400 Kč. Za tuto cenu získáte velmi kvalitní oboustrannou matraci s výškou 18 cm, která je... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
17 400  Kč

Konfigurátor produktu

Vyberte požadovaný rozměr
+0
Vyberte požadovaný rozměr matrace
+0
Příplatky celkem:
0 Kč
Cena včetně příplatků:
0 Kč
Obvyklá dostupnost: 1 až 2 týdny
Matrace DELTA Plus

obrázek produktu může být ilustrativní – o konkrétních vlastnostech produktu se informujte

Matrace DELTA Plus

Popis zboží

Matrace DELTA Plus

Spánkem strávíme třetinu života. Proto bychom měli dbát na to, aby náš spánek byl co nejzdravější. K tomu může pomoci například matrace Delta Plus se slevou 50 %, tzn. za pouhých 8.700 Kč místo běžných 17.400 Kč. Za tuto cenu získáte velmi kvalitní oboustrannou matraci s výškou 18 cm, která je vhodná na lamelový nebo laťový rošt.
Matrace Delta Plus je kvalitní matrace ze speciální PUR pěny Sleepfoam s výbornou elasticitou. Už se nemusíte bát, že při výběru tvrdosti matrace šlápnete vedle. Modrá strana je vyrobena z měkčí pěny Soft a je určena pro uživatele s požadavkem na nižší tuhost matrace. Růžová strana matrace Hard je vyrobena z tužší pěny a je určena pro uživatele s požadavkem na vyšší tuhost matrace. Kombinace pěn o různé tuhosti minimalizuje riziko špatné volby matrace.

Tyto matrace jsou skvělé rovněž pro páry – partneři mají totožné matrace, ale každý z nich si zvolí jinou tuhost matrace. Speciální polyuretanové pěny SLEEPFOAM vynikají výbornou elasticitou, která zajišťuje dlouhou životnost. Důmyslná profilace zaručuje dokonalé odvětrávání středem matrace. U matrace Delta Plus si můžete zvolit výšku matrace 18, 20 nebo 22 cm.
Matrace Delta Plus je standardně vybavena snímatelným potahem, Aloe Vera a předností snímatelného potahu je také čtyřstranný zip, který umožňuje jeho rozdělení na dvě poloviny a snadné praní. Matrace Delta Plus je určena na lamelový nebo laťový rošt. Záruka 2 roky, matrace je vyráběna na zakázku.

Potah Aloe vera: si zamilujete nejen díky hebkému povrchu, ale také díky příměsy Aloe vera, která je známá svými léčivými účinky. Obsahuje totiž enzymy, minerály a vitamíny a má příznivý vliv na pokožku. O suché a příjemné spánkové klima se postarají hydrofilní přísady, které zlepšují odvod vlhkosti. Tento dělitelný a zónově prošitý potah lze prát na 60°C.

Ke každé matraci Delta Plus z programu iPremium obdržíte druhou matraci zdarma.

Parametry

Matrace DELTA Plus

Doporučený rozměr roštuRozměr roštu odpovídá rozměru matrace
Nosnost matrace110 kg
Potah matraceSnímatelný potah Aloe vera
SloženíPUR pěny
Tvrdost 1-53-středně tvrdá, 4-tvrdá
Uložení matraceLamelový rošt pevný a polohovací
Záruka2 roky
Zdravotní matraceANO
Dostupnost1 až 2 týdny
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena