0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Granitové dřezy za polovinu

centrem domova byla vždycky kuchyň. Každý v ní tráví spoustu času, a proto je potřeba mít tuto důležitou místnost dobře a prakticky vybavenou. Velkou pozornost se vyplatí věnovat především výběru kuchyňského dřezu. Jedná se o nepostradatelnou pomůcku v moderní kuchyni a z tohoto důvodu bychom na dřezu rozhodně neměli šetřit.

Většina z nás klade velký důraz na design dřezu a granitové dřezy představují kombinaci odolnosti, vzhledu přírodního kamene a moderního designu. Granitové dřezy jsou vyrobeny ze směsi drcené přírodní žuly v kombinaci s tvrzenými pryskyřicemi a barevným pigmentem. Granitové dřezy vynikají odolností proti mechanickému poškození, dlouhou životností a snadnou údržbou. Nyní můžete koupit vybrané granitové dřezy se slevou až 50 % a za dopravu nezaplatíte ani korunu …

Správnou volbu představuje granitový dřez Alba 40 B TG se slevou 46 % tzn. za pouhých 3.505 Kč místo běžných 6.990 Kč získáte německou kvalitu za super cenu a za dopravu nezaplatíte ani korunu.

Dalším dřezem z výprodejové kolekce je granitový dřez Alba 45 B TG, který můžete nyní koupit za pouhých 3.705 Kč místo běžných 7.490 Kč. Granitový dřez Alba 45 je navíc vybaven zátkou s lankovým ovládáním. Za akční cenu získáte kvalitní dřez a za dopravu nezaplatíte ani korunu.

© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena