0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Jak zařídit obývací pokoj?

Zařídit obývací pokoj tak, aby byl vkusný a praktický se může na první pohled zdát velmi jednoduché. Ovšem pro člověka s estetickým vnímáním to může být docela oříšek. A pokud chcete, aby se Váš obývák lišil od ostatních, doporučujeme vyhnout se masové nabídce „hotových“ sestav, které nabízejí různé hypermarkety a podívat se na naši bohatou nabídku sektorového nábytku v mnoha barevných variantách . sektorový nábytek Vám umožní sestavit originální obývací stěnu a přizpůsobit ji libovolnému prostoru nebo načerpejte inspiraci pro moderní obývací pokoje.

Méně je někdy více

Obývací pokoj je v podstatě centrem vašeho žití v bytě či domě, kde se schází všichni členové domácnosti, kam zvete návštěvu, kde si i případně hrají Vaše děti, věnujte proto zařízení moderního obývacího pokoje dostatečnou pozornost. Je dobré uvědomit si, jaké dispozice má místnost, kterou zařizujete. Nejdůležitější je velikost, která nás může také nejvíce limitovat. K častým chybám patří obývací pokoje přehlcené nábytkem. Méně je někdy více. Současným trendem je investice do nábytku, který nám umožní variabilitu, možnost kombinací a změn. Vybírejte nábytek do obývacího pokoje pečlivě.

Barvy jsou hodně důležité

Důležité je i správně zvolit barvy. Ty dovedou opticky zmenšit či zvětšit prostor, ale ho i například oživit, zjemnit či zútulnit. Do tmavších prostor se hodí nábytek ve světlejších tónech naopak do světlých prostor můžete zvolit nábytek v odstínech tmavších. Interiéry jsou dnes vybaveny moderním nábytkem do obývacích pokojů.

Pomůžeme Vám s výběrem obývacího pokoje

Obývací pokoj, stejně jako další místnosti ve Vašem domě či bytě, jsou odrazem Vaší osobnosti a estetického vnímání. Pokud si ale nevíte rady, neostýchejte se požádat o radu odborníka. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a rekonstrukcí obývacího pokoje tak, aby odpovídala Vašim představám a požadavkům.

© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena