0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Montáž a stěhování nábytku

kvalitní služby prodejce v nábytkářské oblasti poznáte hned podle několika typově odlišných indicií. Ani tak nezáleží na propracovaném designu webových stránek nebo snad nízkých cenách, ale na komplexním přístupu. Nejde jen o to prodat, ale poskytnout zákazníkům odpovídající zázemí s přidanou hodnotou.

Montáž nábytku

Supersektor.cz disponuje vlastním vozovým parkem a zkušenými pracovníky, kteří vám za menší poplatek pomohou s montáží nábytku u vás doma. Každý se nemůže pochlubit dostatečnou zručností nebo fyzickou zdatností, která je k sestavení zakoupeného nábytku zapotřebí.

Jedná se především o ženy či starší klienty, kteří chtějí mít jistotu, že nábytek při montáži nepoškodí a zároveň správně namontují. Pokud se nechcete trápit s plánkem, stačí vyplnit poptávku a tuto rozšiřující službu si přiobjednat. Montáž nábytku nabízíme zatím ve vybraných regionech a bližší informace Vám rádi sdělí naši pracovníci.

Stěhování nábytku

Služba stěhování nábytku se stává příjemným doplňkovým atributem pro všechny, kteří si objednaný nábytek nemohou do svého domova odstěhovat svépomocí. Objednejte si za poplatek tyto rozšiřující služby a přenechte veškeré starosti na nás. Bližší informace Vám rádi sdělí naši pracovníci.

Nábytek vám přivezeme, vyneseme do patra a bez jakýchkoliv problémů i zkompletujeme. Využijte veškerých pozitiv internetového nákupu na našich stránkách supersektor a staňte se dalším spokojeným zákazníkem.

© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena