0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Nábytek Bonus – sektorový nábytek do obývacího pokoje

nábytek Bonus je moderní nábytkový systém, který svým elegantním designem, variabilitou, funkčností a příznivou cenou uspokojí i velmi náročného zákazníka. Sektorový nábytek Bonus Vám umožní vytvořit moderní sestavu do obývacího pokoje podle Vašich představ a požadavků při zachování současných trendù. Základní řadu modulů lze na přání doplnit o výrobu atypických prvkù. Všechny použité materiály splňují evropské zdravotní normy, na nábytek Bonus poskytujeme záruku 36 měsíců. Sektorový nábytek Trend se vyrábí ve čtyřech variantách, které se od sebe liší provedením čelních ploch …

Lamino : laminovaná dřevotříska o síle 18 mm olepená ABS hranou o síle 2 mm

Prolis : frézovaná MDFdeska o síle 18 mm jednostranně potažená fólií

Thermopal : dřevotřísková deska o síle 18 mm s odolným lesklým povrchem olepená ABS hranou 1 mm

Lak : frézovaná MDFdeska o síle 18 mm jednostranně lakovaná polyuretanovým la­kem

Nábytek Bonus obsahuje širokou škálu prvků v mnoha rozměrech jako jsou skříňky, TV stolky, komody, skříně, závěsné police a závěsné skříňky. Nábytek Bonus dále obsahuje policové panely, konferenční stolky a mnoho dalších prvků. Katalog sektorového nábytku Bonus včetně schématických nákresů jednotlivých prvků naleznete v sekci ke stažení. Připravili jsme pro Vás grafický program Supersektor 3D, který Vám pomůže nejen při vizualizaci nábytku a lepší orientaci v prostoru, ale umožní Vám odeslání nakreslené sestavy do systému k nacenění.

Specifikace nábytku Bonus

Korpusy skříněk jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky, hrany jsou olepeny 0.5 mm ABS hranou. Záda skříněk jsou vyrobena z 4 mm MDF desky. Barva zad není zcela identická s barvou korpusu. Zásuvky jsou osazeny kovovými kuličkovými plnovýsuvy. Skříňky jsou opatřeny rektifikačními nožkami o výšce 2 cm, které umožní dorovnání nábytku i na nerovné podlaze. Všechny prvky jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Dvířka a čela skříněk dvířka jsou osazena kvalitními závěsy, dvířka jsou standardně dodávána se svislou kresbou let, čela pak s vodorovnou kresbou let. Úchytky jsou na dvířkách navrtány svisle, vždy na střed výšky. Zafrézované úchytky jsou usazeny vodorovně na střed šířky dvířek a čel. Vyklápění dvířek zajišťují plynokapalinové vzpěry.

Rámy skel jsou standardně dodávány v provedení Bonus, za příplatek je možné sklo osadit do hliníkového rámu. Pozor – do rámu prosklených skříněk není možné použít zafrézovanou úchytku !!

Krycí desky skříněk je možné objednávat samostatně a jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky a jsou z čelní strany olepeny ABS hranou o síle 2 mm. Doporučujeme krycími deskami překrývat nízké a střední skříňky ( skříňky nemají pohledovou půdu ). U ostatních skříněk používáme krycí desky pouzez estetických důvodů.

Horní desky konferenčních stolků jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky a jsou dokola olepeny ABS hranou o síle 2 mm.

Orientace skříněk se určuje podle polohy pantů – pravá skříňka má panty umístěny na pravé straně skříňky, levá skříňka má panty umístěny na levé straně skříňky.

Barevné provedení

nábytek Bonus vyrábíme v mnoha barevných provedení a jejich vzájemných kombinacích. Široká nabídka barevných dekorů uspokojí i velmi náročného zákazníka, samozřejmostí je pak možnost výběru úchytky popřípadě skla a rámu skla.

© 2019 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena