0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Kup matraci Řešeto a dostaneš luxusní lamelový rošt zdarma

matrace proděravěné technologií ŘEŠETO jsou maximálně prodyšné a splňují nejnáročnější požadavky na hygienu a dlouhou životnost matrace. Otvory mnohem lépe odvětrávají já dro matrace, takže nedochází k přehřívání lidského organismu a díky perforaci jsou zvýrazněny i ortopedické vlastnosti matrace. Technologi Řešeto zajištuje lepší odvedení vlhkosti a prostředí na lůžku je tak dokonale hygienické.

Matrace s technologií ŘEŠETO nabízí kvalitní odpočinek a více energie pro Váš aktivní den. Matrace ŘEŠETO jsou vyrobeny z kvalitních antibakteriálních pěn. Zdravotní matrace Řešeto Kombi a Řešeto Visco jsou doplněny kvalitní VISCO pěnou. Antibakteriální pěna dokáže eliminovat výskyt batkerií a má vynikající odolnost proti vzniku plísní. Tato antibakteriální pěna je certifikována firmou SANITIZED® Švýcarsko s hodnocením EXCELENTNÍ. Díky dokonalé kombinaci antibakteriální pěny a důmyslného propracování se zónovou perforací jsme pro matrace ŘEŠETO získali certifikát " KLINICKÉ HODNOCENÍ ZDRAVOTNICKÉHO PROSTŘEDKU " Fakultní nemocnice Brno.

Kvalitní potah je velmi důležitý ?

kolekce matrací Řešeto je vybavena potahem Atlantis® , který kombinuje čistotu a svěžest. Potah Atlantis® je pratelný při vysokých teplotách, aby si svoji čistotu a svěžest mohl uchovat po několik let. Látka Atlantis® je vyrobena ze 100% polyesteru, obecně se polyesterové tkaniny řadí mezi látky, které se velmi snadno udržují a jsou méně náchylné na rozmnožování bakterií. Polyesterové látky jsou na dotek velmi příjemné.

Látka potahu prochází velmi intenzivním pracím procesem, který se nazývá „ mikročištění “. Tento proces je velmi šetrný k životnímu prostředí a výsledkem procesu je neskutečně čistá a svěží látka, ve které nemají bakterie šanci přežít. Potah matrací Řešeto je navíc vybaven úpravou Frix obsahující mikrokapsle, která neutralizuje nepříjemný zápach a během spánku uvolňuje svěží a příjemnou vůni mentholu. Potah matrace je snímatelný a pratelný při teplotě 90°C.

Kup matraci Řešeto a dostaneš luxusní lamelový rošt zdarma

lidský spánek ovlivňuje nejen pohodlná matrace, ale také kvalitní rošt. připravili jsme pro Vás zajímavou akci, která zcela jistě uspokojí každého zákazníka. Při nákupu matrace Řešeto Kombi Hard, Řešeto Blok Visco/Hard a Řešeto Blok Hard od nás dostanete luxusní lamelový rošt dle vlastního výběru zdarma a to není vše, ke všem matracím Řešeto navíc získáte dopravu zdarma.

© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena