0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Jak vybrat dětskou postel

Dětská postel s dinosaury
Kvalitní spánek je pro vývoj dítěte bezesporu jednou z nejdůležitějších věcí a velmi proto záleží na výběru správné postele. Abychom vám usnadnili orientaci v široké nabídce dětských postelí, máme pro vás několik tipů, čím se při výběru řídit.

Bezpečnost a kvalita především

Ať už máte doma miminko nebo školáka, vždy byste v první řadě měli myslet na jeho bezpečí.
  • Postele v naší nabídce mají zaoblené hrany a zvednuté boky, sami si pak můžete zvolit, zda chcete i něco navíc.
  • Pokud má vaše dítě neklidný spánek a hodně se převrací, určitě se vyplatí dětská postel se zábranou. Máte tak jistotu, že dítě v noci nespadne na zem.
  • Zcela klidní však můžete být při výběru materiálu dětské postýlky. Všechny dodavatele pečlivě prověřujeme a postele, které nabízíme, jsou ze zdravotně nezávadných avysoce odolných materiálů. O spokojenosti zákazníků ostatně svědčí i minimální počet reklamací. Z hlediska bezpečnosti je tedy zcela jedno, zda zvolíte laminátovou dětskou postel či postýlku z dřevovláknitých desek a můžete se klidně soustředit na jiné věci.

Postel pro holčičku, chlapečka nebo univerzální?

Dětská postel s poníkemDětská postel by se měla také líbit. Proto i mezi dětskými postýlkami v našem e-shopu najdete kousky s motivy na míru holčičkám i klukům.
postel ve tvaru policeního auta
Pokud si nejste jisti, zda bude dítě motiv bavit i za několik let, stačí místo dekoru s pohádkovými postavami zvolit postel s univerzálním motivem. Barevné pruhy nebo veselá zvířátka budou aktuální vždy a postel můžete později využít například i pro druhé dítě, ať už to bude holčička nebo chlapeček.

Velikost dětské postele

Dětská patrová postelDěti rychle rostou a velkou otázkou proto je, jak velkou jim pořídit postel. Kratší a menší postele mají tu výhodu, že jsouútulnější. Děti z nich sice dříve vyrostou, ale zase jim můžete vybrat postel s pohádkovými motivy podle aktuálního vkusu. Navíc menší postel lehce umístíte i do menších prostor.

Jakmile je dítě větší, můžete rovnou pořídit postel patrovou nebo postel s psacím stolem. Větší postele dětem zase vydrží déle, a také si k nim můžete lehnout i vy, pokud mají špatné sny. Postel můžete snadno zabydlet plyšovými hračkami, polštářky a podobnými dekoracemi. Takové postele ale samozřejmě zabírají více místa.

Úložné prostory dětských postelí

Dětská postel s úložným prostorem
Pokud nemáte zrovna místa nazbyt, vyplatí se vám investovat do dětské postele s úložným prostorem, kam se vejdou hračky nebo třeba zimní oblečení. Také pokud se o pokoj dělí více dětí, může být ideálním řešením patrová postel. Tam ale dbejte na to, aby vrchní lůžko nebylo příliš blízko stropu. Dítě by se na horní posteli mělo zvládnout pohodlně posadit.

Do většího pokoje se naopak hodí pořídit atypicky tvarovanou postel, která interiér ozvláštní. Například dětská postel ve tvaru auta přitáhne pozornost a byla by škoda, kdyby stála zaparkovaná v rohu.

Dětské postele v e-shopu
© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena