0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Rozmetadla

Ruční setí a hnojení je již dávnou minulostí. Dnes k tomuto procesu můžete přistupovat ze zcela jiného směru. Jsou to praktická rozmetadla...

Zobrazit více informací

Rozmetadla

Ruční setí a hnojení je již dávnou minulostí. Dnes k tomuto procesu můžete přistupovat ze zcela jiného směru. Jsou to praktická rozmetadla na kolečkách. Ty před sebou tlačíte a ony za vás rovnoměrně rozsévají vložené osivo v zásobníku.

Rychlá, pohodlná a hlavně fyzicky nenáročná práce, s pomocí níž uděláte svoji zahradu lepší, krásnější a dokonalejší. Manuálníposypový vozík je navíc možné volit v odlišných velikostních variantách a výsledném provedení.

Rozmetadla na osivo, hnojivo a soli

Využijte moderní rozmetadla jak v zimním, tak v letním období. Získejte skvělého pomocníka, v rámci jehož možností si můžete nastavit plynulou a objemově rozdílnou regulaci rozsévání. Výjimkou nejsou ani ruční varianty určené pro menší plochy.

Setí, hnojení a solení patří neodmyslitelně k provozu jakékoliv zahrady. Postarejte se díky bohaté produktové nabídce o to, že tuto činnost budete provádět snadno a rychle.

© 2020 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena