0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Keramické vázy

Připravte si doma květinové zátiší, které bude každý obdivovat. S elegantními keramickými a polyresinovými vázami, každá květina zaujme a okouzlí...

Zobrazit více informací
HL9008-BK - Váza keramická černá.
HL9008-BK - Váza keramická černá.
Detail
564 Kč
HL9011-SIL - Váza keramická, stříbrná
HL9011-SIL - Váza keramická, stříbrná
Detail
397 Kč
Váza pálená dekor mořské řasy
Váza pálená dekor mořské řasy
Detail
147 Kč199 Kč
HL9011-WH - Váza keramická bílá.
HL9011-WH - Váza keramická bílá.
Detail
362 Kč

Připravte si doma květinové zátiší, které bude každý obdivovat. S elegantními keramickými a polyresinovými vázami, každá květina zaujme a okouzlí na první pohled.

Vyberte si štíhlé a vysoké vázy ideální na slunečnice, velké vázy na aranžování květin, glazované vázytřeba pro kytice gerber nebo nízké keramické vázy, které můžete zaplnit desítkami sedmikrásek a vytvořit si tak doma letní louku.

Keramická váza skvělé doplní Váš interiér a je i výtečným dárkem

Ať už se vám do vašeho domu či bytu hodí víc bílá, hnědá, žlutá či zelená keramická váza, u nás si vyberete – nabízíme totiž několik barev. Keramické vázy jsou moderní a dekorativní, a proto do nich nemusíte dávat jen řezané květiny. Stejně dobře se v nich vyjímají i sušené rostliny, kamínky nebo třeba mušle.

Kromě keramických váz vám nabízíme také vázy z polyresinu. Moderní materiál, který používají i sochaři, je odolný a tak můžete vázy bez obav postavit třeba na zahradu nebo na balkon.

© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena