0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Matrace Superblok Řešeto

Spánkem strávíme třetinu života. Proto bychom měli dbát na to, aby náš spánek byl co nejzdravější. K tomu může pomoci například matrace Superblok se systémem odvětrání ŘEŠETO, která je maximálně prodyšná a splňuje nejnáročnější požadavky na hygienu a životnost matrace. Díky perforaci matrace... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
3570 Kč
Vyberte výšku jádra matrace
+0 Kč
Vyberte rozměr matrace - přesný rozměr uveďte do poznámky
+0 Kč
Příplatky celkem:
0 Kč
Cena včetně příplatků:
0 Kč
Doprava již od
ZDARMA
Matrace Superblok Řešeto
Matrace Superblok Řešeto

Popis zboží

Matrace Superblok Řešeto

Spánkem strávíme třetinu života. Proto bychom měli dbát na to, aby náš spánek byl co nejzdravější. K tomu může pomoci například matrace Superblok se systémem odvětrání ŘEŠETO, která je maximálně prodyšná a splňuje nejnáročnější požadavky na hygienu a životnost matrace. Díky perforaci matrace dochází k lepšímu odvětrání jádra matrace, tím pádem nedochází k přehřívání lidského organismu a jsou zvýrazněny i jednotlivé zóny matrace.

Matrace Superblok Řešeto je oboustranná sedmizónová matrace vyrobená z kvalitní Sleepfoam PUR pěnyrozdílných tuhostí, strana Soft je vyrobena z měkčí pěny a je určena pro uživatele s požadavkem na nižší tuhost matrace. Strana Hard je vyrobena z tužší pěny a je určena pro uživatele s požadavkem na vyšší tuhost matrace. Kombinace pěn o různé tuhosti minimalizuje riziko špatné volby matrace. Matrace Superblok je určena na lamelový nebo laťový rošt a je určena pro váhovou kategorii do 130 kg. Možnost výběru výšky matrace, rozměru matrace a typu potahu.

Matrace Superblok s technologií Řešeto Vám umožňuje modifikaci dle Vašich potřeb a požadavků …

Potah Froté je snímatelný potah, který je vyroben z pletené látky, která je prošitá polyesterovým rounem se zipem po obvodu. Snímatelný potah umožňuje praní pouze jednoho dílu při 60° C. Materiál je pružný a na dotek velmi příjemný. Celková výška matrace je dle výšky jádra + cca 1.5 cm.

Potah 3D je snímatelný potah bez plošného zónového proševu s velice zajímavým designem. Potah je možné prát na 60 °C, předností potahu je čtyřstranný zip, který umožňuje dělení potahu na dvě poloviny a tím usnadňuje praní potahu. Celková výška matrace je dle výšky jádra + cca 1.5 cm.

Potah Rouno je snímatelný potah z kvalitního úpletu s polyesterovým rounem o vysoké gramáži s plošným proševem, který je možné prát na 60 °C. Předností potahu je také čtyřstranný zip, který umožňuje jeho dělení na dvě poloviny a tím usnadňuje praní potahu. Celková výška matrace je dle výšky jádra + cca 1.5 cm.

Potah Mikroplyš je snímatelný potah s vysokým zónovým proševem a obsahem stříbra, které zabraňuje rozmnožování roztočů a vzniku nepříjemných zápachů. Luxusní potah s vysokou gramáží a antibakteriálními účinky je vhodný pro alergiky, tento potah je možné prát na 60 °C. Předností potahu je čtyřstranný zip, který umožňuje dělení potahu na dvě poloviny a tím usnadňuje praní potahu. Celková výška matrace je dle výšky jádra + cca 2 cm.

Parametry

Matrace Superblok Řešeto

Doporučený rozměr roštuRozměr roštu odpovídá rozměru matrace
Jádro matraceSleepfoam PUR pěna se systemém Řešeto
Nosnost matrace130 kg
Ortopedické vlastnostiMatrace zajišťuje ideální ortopedické vlastnosti
Potah matraceSnímatelný a pratelný potah s proševem
Tvrdost matrace3/4
Uložení matraceLamelový rošt pevný a polohovací
Vhodnost pro alergikyMatrace je vhodná pro většinu alergií
Výška matraceviz výška jádra matrace + potah
Záruka 24 měsíců
Dostupnostdo 3 dnů

Podobné zboží

Matrace Pola 1 + 1
Matrace Pola 1 + 1
Detail
5 650 Kč
Laťkový rošt
Laťkový rošt
Detail
450 Kč
Matrace Mabo Komfort plus
Matrace Mabo Komfort plus
Detail
5 600 Kč
Matrace Komfort
Matrace Komfort
Detail
4 850 Kč
Anatomický polštář Alen
Anatomický polštář Alen
Detail
440 Kč
Anatomický polštář Oskar
Anatomický polštář Oskar
Detail
690 Kč
Matrace Pola 1 + 1
Matrace Pola 1 + 1
Detail
5 650 Kč
Matrace Calia 1 + 1
Matrace Calia 1 + 1
Detail
6 555 Kč
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2017 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena