0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Čištění dřezu

U kuchyňských dřezů trávíme spoustu času, a pokud o ně správně pečujeme, mohou nám dlouho a dobře sloužit. Dřezy je možné čistit běžně...

Zobrazit více informací
Sinks TELMA čistící a leštící pasta
Sinks TELMA čistící a leštící pasta
Detail
516 Kč
Čistící pasta na nerezové dřezy
Čistící pasta na nerezové dřezy
Detail
151 Kč
Čistící prostředek na nerezové a granitové dřezy
Čistící prostředek na nerezové a granitové dřezy
Detail
218 Kč
Čistící utěrka
Čistící utěrka
Detail
293 Kč

Čištění dřezu

U kuchyňských dřezů trávíme spoustu času, a pokud o ně správně pečujeme, mohou nám dlouho a dobře sloužit. Dřezy je možné čistit běžně dostupnými čisticími prostředky, avšak výhodnější a efektivnější je udržovat jejich povrch speciálními čisticími pastami nebo tekutými čističi, přímo určenými ke kvalitní péči o kuchyňský dřez.

Čištění dřezu – nabídka za výhodné ceny

Speciální prostředky k čištění dřezů, které naleznete v sortimentu našeho zboží, každý dřez nejen spolehlivě vyčistí, ale zároveň jeho povrch konzervují, čímž velmi prodlužují životnost a trvanlivost dřezu. K dokonalé péči o nerezový dřez všem spotřebitelům doporučujeme pořídit i utěrky z mikrovláken, jejichž pomoc je také neocenitelná.

Výhody pravidelné péče

Pokud zákazník pečuje o kuchyňský dřez v pravidelných intervalech, speciální čisticí a lešticí prostředky perfektně oživí povrch nerezové nádoby. Současně spolehlivě odstraní všechny stopy od běžného používání dřezu.

Jak čistit dřez – praktické rady

Čisticí prostředky vám s údržbou dřezu pomohou, ale chcete-li, aby dřez i po letech vypadal stále jako nový, měli byste dodržovat několik základních pravidel. Vyvarujte se dlouhodobému ponechání bělidel či roztoků obsahujících chlór, při čištění se určitě vyvarujte použití ocelových kartáčů. A nezapomínejte na to, že i sebelepší čisticí prostředek vám zářivý dřez nevykouzlí, nebudete-li jej pravidelně – minimálně jednou týdně čistit.

© 2021 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena