0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Keramické dřezy

Keramické dřezy se právem řadí ke skutečné špičce na našem trhu. Jejich výhodou je neotřelý a jedinečný design, který skvěle...

Zobrazit více informací

Keramické dřezy

Keramické dřezy se právem řadí ke skutečné špičce na našem trhu. Jejich výhodou je neotřelý a jedinečný design, který skvěle souzní s velkou odolností a praktičností dřezu. Keramika je velice tvárný materiál, nabízející různé povrchové úpravy, které umějí dokonale odpuzovat nečistotu. Díky hladkému neporéznímu povrchu lze keramický dřez velmi snadno udržovat v čistotě, což ocení každý spotřebitel.

Elegantní dominanta kuchyňské linky

Předností moderních a praktických dřezů z keramiky jeelegantní vzhled, díky němuž se stávají působivou ozdobou každé kuchyňské linky. Keramické dřezy jsou opatřeny kvalitní glazurou, která je velmi tvrdá a odolná proti otěru. Výhodou je, že na povrchu keramického dřezu například neuvidíte zaschlé kapky vody – dřez snadno a efektivně vyčistíte také běžnými čisticími prostředky na nádobí.

Uplatní se ve stylové kuchyni

S oblibou jsou keramické dřezy usazovány ve stylových kuchyních, například v rustikálním duchu. Díky jejich elegantnímu a klasickému vzhledu se vaší kuchyňské lince dostane skutečného oživení. V našem sortimentu zboží naleznete keramické dřezy s možností výběru barev glazur. Každý zákazník jistě ocení, že i po dlouhé době užívání si kvalitní keramický dřez dokáže uchovat svěží a čistý vzhled!

Keramický dřez skýtá řadu výhod

Robustní konstrukce keramických dřezů je odolné vůči extrémním teplotám. Na keramický dřez tak můžete bez obav odkládat horké hrnce, pánve, ale také mražené výrobky bez obav, že by se povrch jakkoliv znehodnotil nebo poškodil.
Jste-li zvyklí do dřezu ukládat zeleninu či maso po dobu, co se rozmrazuje? Potom jistě oceníte fakt, že keramický dřez do sebe nevstřebává žádné chutě ani vůně. Odpadá tedy jakýkoliv strach o znehodnocení potravin pachutí.

© 2021 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena