0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Matrace Rosa Super + druhá matrace zdarma

Kvalitní matrace sendvičového typu je složena ze dvou vrstev tvarované pěti zónové polyuretanové pěny s masážním profilem a vložky z RE pěny, která zaručuje zvýšenou nosnost této matrace. Výrazné profilování povrchu zajišťuje správný a zároveň velmi kvalitní spánkový komfort, díky kterému je... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
12170 Kč

Konfigurátor produktu

Vyberte požadovaný rozměr matrace
+0
Příplatky celkem:
0 Kč
Cena včetně příplatků:
0 Kč
Doprava již od
ZDARMA
Obvyklá dostupnost: 1 až 2 týdny
Matrace Rosa Super + druhá matrace zdarma
Matrace Rosa Super + druhá matrace zdarma

Popis zboží

Matrace Rosa Super + druhá matrace zdarma

Kvalitní matrace sendvičového typu je složena ze dvou vrstev tvarované pěti zónové polyuretanové pěny s masážním profilem a vložky z RE pěny, která zaručuje zvýšenou nosnost této matrace. Výrazné profilování povrchu zajišťuje správný a zároveň velmi kvalitní spánkový komfort, díky kterému je zaručeno odlehčení exponovaných míst na těle. Toto odlehčení výrazně zlepšuje prokrvení pokožky a uvolnění svalů.

Jádro matrace Rosa Super je vyrobeno z kvalitní pojené pěny s hustotou 32 až 55 kg / m3, ložná plocha matrace je vyrobena z PUR pěny rozdílných tuhostí, růžová strana Soft je vyrobena z měkčí pěny a je určena pro uživatele s požadavkem na nižší tuhost matrace. Zelená strana Hard je vyrobena z tužší pěny a je určena pro uživatele s požadavkem na vyšší tuhost matrace. Kombinace pěn o různé tuhosti minimalizuje riziko špatné volby matrace.

Matrace Rosa Super je standardně vybavena snímatelným potahem, předností snímatelného potahu je také čtyřstranný zip, který umožňuje jeho rozdělení na dvě poloviny. Matrace Rosa Super je standardně vybavena potahem v úpletu. Záruka 2 roky, matrace je vyráběna na zakázku.

Díky rozdílným objemovým hmotnostem pěn tato matrace poskytuje tvrdší a měkčí stranu. Matrace je vhodná na lamelový rošt pevný i polohovací a je určena pro váhovou kategorii do 130 kg. Celková výška matrace v potahu je 21 cm. Díky použití kvalitních pěn matrace zaručuje dlouhou životnost.

Ke každé matraci Rosa Super z programu iPremium obdržíte druhou matraci zdarma.

Potah Úplet : potah je prošitý rounem vysoké gramáže, díky čemu se zvyšuje komfort matrace. Potah je dělitelný na dvě poloviny pro snadnější manipulaci s potahem a nabízí možnost prát každý díl samostatně v pračce. Maximální teplota pro praní v pračce je 60°C. Při této teplotě praní se odstraní všechny nečistoty, zničí plísně, bakterie a roztoče, přičemž vlastnosti potahu zůstanou zachovány.

Parametry

Matrace Rosa Super + druhá matrace zdarma

Doporučený rozměr roštuRozměr roštu odpovídá rozměru matrace
Jádro matracePojená PUR pěna s gramáží 32 až 55 Kg / m3
Nosnost matrace130 kg
Ortopedické vlastnostiMatrace zajišťuje ideální ortopedické vlastnosti
Potah matraceSnímatelný potah Úplet
Tvrdost matrace2/3
Uložení matraceLamelový rošt pevný a polohovací
Vhodnost pro alergikyMatrace je vhodná pro většinu alergií
Výška matrace21 cm
Dostupnost1 až 2 týdny
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2021 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena