0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Matrace Leda Super + druhá matrace zdarma

Velmi kvalitní pětizónová matrace vyrobena z dvou důmyslně prořezaných dílů s horizontálními průduchy pro dokonalé odvětrání jádra. Jádro matrace je vyrobeno z vysoce kvalitní a prodyšné SLEEPFOAM pěny, která vyniká svou výbornou elasticitou, dlouhou životností a tvarovou stálostí. Jádro je... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
13045 Kč

Konfigurátor produktu

Vyberte požadovaný rozměr matrace
+0
Příplatky celkem:
0 Kč
Cena včetně příplatků:
0 Kč
Doprava již od
ZDARMA
Obvyklá dostupnost: 1 až 2 týdny
Matrace Leda Super + druhá matrace zdarma
Matrace Leda Super + druhá matrace zdarma
Matrace Leda Super + druhá matrace zdarma

Popis zboží

Matrace Leda Super + druhá matrace zdarma

Velmi kvalitní pětizónová matrace vyrobena z dvou důmyslně prořezaných dílů s horizontálními průduchy pro dokonalé odvětrání jádra. Jádro matrace je vyrobeno z vysoce kvalitní a prodyšné SLEEPFOAM pěny, která vyniká svou výbornou elasticitou, dlouhou životností a tvarovou stálostí. Jádro je vyztuženo deskou pojeného lehčeného polyuretanu, která dává matraci přirozenou tuhost. Matrace se díky výraznému prořezu dokáže dokonale přizpůsobit obrysům lidského těla a tím se zvyšuje komfort spánku.

Jádro matrace je vyrobeno z kvalitní pojené pěny s hustotou 32 až 55 kg / m3, ložná plocha matrace je vyrobena z SLEEPFOAM pěny rozdílných tuhostí, oranžová strana Soft je vyrobena z měkčí pěny a je určena pro uživatele s požadavkem na nižší tuhost matrace. Zelená strana Hard je vyrobena kombinací pěn z tužší pěny a je určena pro uživatele s požadavkem na vyšší tuhost matrace. Kombinace pěn o různé tuhosti minimalizuje riziko špatné volby matrace.

Matrace je standardně vybavena snímatelným potahem, předností snímatelného potahu je také čtyřstranný zip, který umožňuje jeho rozdělení na dvě poloviny. Matrace Leda Super je standardně vybavena potahem v úpletu. Záruka 2 roky, matrace je vyráběna na zakázku.

Díky rozdílným objemovým hmotnostem Sleepfoam pěn tato matrace poskytuje tvrdší a měkčí stranu. Matrace je vhodná na lamelový rošt pevný i polohovací a je určena pro váhovou kategorii do 130 kg. Celková výška matrace v potahu je 22 cm. Díky použití kvalitních pěn matrace zaručuje dlouhou životnost.

Ke každé matraci Leda Super z programu iPremium obdržíte druhou matraci zdarma.

Potah Úplet : potah je prošitý rounem vysoké gramáže, díky čemu se zvyšuje komfort matrace. Potah je dělitelný na dvě poloviny pro snadnější manipulaci s potahem a nabízí možnost prát každý díl samostatně v pračce. Maximální teplota pro praní v pračce je 60°C. Při této teplotě praní se odstraní všechny nečistoty, zničí plísně, bakterie a roztoče, přičemž vlastnosti potahu zůstanou zachovány.

Parametry

Matrace Leda Super + druhá matrace zdarma

Doporučený rozměr roštuRozměr roštu odpovídá rozměru matrace
Jádro matracePojená PUR pěna s gramáží 32 až 55 Kg / m3
Nosnost matrace130 kg
Ortopedické vlastnostiMatrace zajišťuje ideální ortopedické vlastnosti
Potah matraceSnímatelný potah Úplet
Tvrdost matrace2/3
Uložení matracelamelový rošt pevný a polohovací
Vhodnost pro alergikyMatrace je vhodná pro většinu alergií
Výška matrace22 cm
Dostupnost1 až 2 týdny
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2021 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena