0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

LED pásek- RGB - 5050 60led/m

LED pásky nebo také často používané anglické pojmenováni LED strips, jsou flexibilní pásky osazeny úspornými LED diodami. Velkou výhodou LED pásku oproti jiným zdrojům světla je jejich snadná instalace, nízká spotřeba a dlouhá životnost. Použití LED pásků se meze nekladou, lze je instalovat... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
298  Kč
Obvyklá dostupnost: do 7 dnů
LED pásek- RGB - 5050 60led/m

obrázek produktu může být ilustrativní – o konkrétních vlastnostech produktu se informujte

LED pásek- RGB - 5050 60led/mLED pásek- RGB - 5050 60led/mLED pásek- RGB - 5050 60led/m

Popis zboží

LED pásek- RGB - 5050 60led/m

LED pásky nebo také často používané anglické pojmenováni LED strips, jsou flexibilní pásky osazeny úspornými LED diodami. Velkou výhodou LED pásku oproti jiným zdrojům světla je jejich snadná instalace, nízká spotřeba a dlouhá životnost. Použití LED pásků se meze nekladou, lze je instalovat pod kuchyňskou linku pro osvětlení pracovní plochy, do koupelen, na dekorativní osvětlení nábytku, vytrín, podsvětlení reklam a výloh, televizí, pergolí apod. Pro ještě snadnější instalaci jsou pásky opatřeny na rubové straně kvalitní samolepící páskou od výrobce 3M.

Barevný LED flexibilní pásek se samolepicí vrstvou 3M. Tyto led diody (tzv. tříbarevný čip) umí svítit barvou, kterou si Vy vyberete pomocí dálkového ovladače a řídící jednotky.
LED pásek je vhodný pro rovné i tvarované plochy. LED pásky je možné dělit na označených místech (cca 5 cm) provedení IP33 (interierové použití)

Uvedená cena je za 1m a v barevném provedení RGB.

Pro samotný výpočet vhodného zdroje, je třeba znát příkon připojovaného LED pásku. Pro jednoduchý výpočet uvádíme u všech našich LED pásků příkon 1m LED pásku.

Příklad
LED pásek má příkon 4,8W / m. Pokud bychom chtěli připojit 5m tohoto pásku, potom 5(m) x 4,8W = 24W. Pro rezervu 25% vynásobíme výsledek 1,25 a vyjde nám vhodný výkon zdroje. V tomto případě 30W. Zvolíme tedy tento napájecí zdroj.

Parametry

LED pásek- RGB - 5050 60led/m

BarvaRGB
Druh LED diodySMD 5050
Napětí12V
Pracovní teplota –25 až +50 stupňů
Příkon6-15W/m
Světelný tok1200lm/5m
Dostupnostdo 7 dnů
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena