0 Kč 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Led pásek 5050 120/m (1m)

LED pásky nebo také často používané anglické pojmenováni LED strips, jsou flexibilní pásky osazeny úspornými LED diodami. Velkou výhodou LED pásku oproti jiným zdrojům světla je jejich snadná instalace, nízká spotřeba a dlouhá životnost. Použití LED pásků se meze nekladou, lze je instalovat... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
524  Kč
Obvyklá dostupnost: do 7 dnů
Led pásek 5050 120/m (1m)

obrázek produktu může být ilustrativní – o konkrétních vlastnostech produktu se informujte

Popis zboží

Led pásek 5050 120/m (1m)

LED pásky nebo také často používané anglické pojmenováni LED strips, jsou flexibilní pásky osazeny úspornými LED diodami. Velkou výhodou LED pásku oproti jiným zdrojům světla je jejich snadná instalace, nízká spotřeba a dlouhá životnost. Použití LED pásků se meze nekladou, lze je instalovat pod kuchyňskou linku pro osvětlení pracovní plochy, do koupelen, na dekorativní osvětlení nábytku, vytrín, podsvětlení reklam a výloh, televizí, pergolí apod. Pro ještě snadnější instalaci jsou pásky opatřeny na rubové straně kvalitní samolepící páskou od výrobce 3M.
LED flexibilní pásek s „trojčipem“ 5050 120 čipů/metr se samolepicí vrstvou 3M. LED pásek je vhodný pro rovné i tvarované plochy. LED pásky je možné dělit na označených místech (cca 5 cm). Prodej pásku dle těchto označených míst na Vámi požadovanou délku.

Uvedená cena je za 1m a v barevném provedení (Denní bílá) / Provedení IP33 (použití pro interiery)

Pro samotný výpočet vhodného zdroje, je třeba znát příkon připojovaného LED pásku. Pro jednoduchý výpočet uvádíme u všech našich LED pásků příkon 1m LED pásku.

Například tento LED pásek má příkon 24W / m. Pokud bychom chtěli připojit 5m tohoto pásku, potom 5(m) x 24 W = 120 W. Pro rezervu 25% vynásobíme výsledek 1,25 a vyjde nám vhodný výkon zdroje. V tomto případě 150 W. Zvolíme tedy tento napájecí zdroj.

Parametry

Led pásek 5050 120/m (1m)

Druh LED diodySMD 5050
Napětí12V
Pracovní teplota –25 až +50 stupňů
Příkon24 W/m
Světelný tok2100lm/5m
Dostupnostdo 7 dnů
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena