0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Autosedačka BRITAX RÖMER SAFEFIX PLUS - Green Marble

Optimální ochrana ze všech stran a komfort. Systém RÖMER ISOFIX spojuje dětskou autosedačku s upevňovacími body ISOFIX ve voze. Jedinečný systém proti převrácení ve spojení s opěrnou nožkou zabraňuje překlopení, pop. otálení, zmírňuje pohyb dítěte směrem vpřed a snižuje hodnoty zatížení v... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
8988 Kč
Cena:
8988 Kč
Doprava již od
170 Kč
Obvyklá dostupnost: 1 až 4 týdny
Autosedačka BRITAX RÖMER SAFEFIX PLUS - Green Marble

Popis zboží

Autosedačka BRITAX RÖMER SAFEFIX PLUS - Green Marble

Optimální ochrana ze všech stran a komfort. Systém RÖMER ISOFIX spojuje dětskou autosedačku s upevňovacími body ISOFIX ve voze. Jedinečný systém proti převrácení ve spojení s opěrnou nožkou zabraňuje překlopení, pop. otálení, zmírňuje pohyb dítěte směrem vpřed a snižuje hodnoty zatížení v případ nehody.Vlastnosti:
Umístní po smru jízdy od 9 kg do 18 kgSystém ISOFIX umožňuje přímé spojení s kotevními body ISOFIX vozidla5bodový bezpečnostní pás s nastavováním jedním zataženímPodpůrná noha pro větší stabilituHluboké, měkce tvarované bočnice zajišťují optimální ochranu proti bočnímu nárazuOchrana proti bočnímu nárazuSystém s otočným spojem omezuje pohyb dítěte dopředu v případě nárazuVýkonné ramenní opěrky omezují pohyb dítěte dopředu v případě nehodyVýškově nastavitelná hlavová opěrka a pás se snadným nastavením jednou rukou předchází pochybením při opakovaném navlékání pásůIndikátory potvrzují, že jsou úchyty ISOFIX správně zapojenyIndiká­tor potvrzuje, že podpůrná noha byla správně nainstalovánaVodicí vložky ISOFIX – pro snadnou instalaci a ochranu interiéru autaRamena systému ISOFIX pro snadné ukládáníNěkolik naklápěcích poloh – snadno se nastaví, aniž by bylo třeba vyrušovat vaše dítěRychle odnímatelný potah bez potřeby vyvlékání pásůMěkce vypolstrovaný potah lze sejmout pro vypráníPřidržovače pásů pro snadné usazování a vyjímání dítěte z autosedačkyZámek zůstává v přední poloze pro snadné usazování dítěte do sedačkyInstalace s ISOFIXInstalace s 3bodovým bezpečnostním pásem Produktové vlastnosti:  Systém ISOFIX umožňuje přímé spojení s kotevními body ISOFIX vozidla  Systém s otočným spojem omezuje pohyb dítěte dopředu v případě nárazu 5bodový bezpečnostní pás snastavováním jedním zatažením 
BRITAX RÖMER PŘEDSTAVUJE NOVÉ LOGO OCHRANY PŘI PŘEVRÁCENÍ PRO AUTOSEDAČKY   Za­vedení nového loga ochrany při převrácení pro určité autosedačky Britax Römer je dalším důkazem toho, že společnost Britax dodržuje svůj slib vývoje a testování nad rámec požadavků i nejnovějších norem.Společnost Britax nedávno pověřila několik nezávislých schvalovacích orgánů pro dětské zádržné systémy otestováním své aktuální řady sedaček s 5bodovými bezpečnostními pásy a prokázáním souladu s požadavky nového testu převrácení vozidla R44/04.V roce 2013 věnovala organizace GRSP (pracovní skupina pro pasivní bezpečnost, která spolupracuje s Evropskou hospodářskou komisí OSN (EHK OSN)) pozornost řadě aspektů týkajících se dětských zádržných systémů, včetně rizika vymrštění v případě převrácení vozidla při nehodě. Na základě výsledků práce organizace GRSP provedla EHK OSN několik doplnění stávajícího nařízení R44/04 a nového nařízení R129 pro dětské zádržné systémy platných v Evropě. Tato doplnění znamenají, že všechny modely dětských zádržných systémů, které byly schváleny po únoru letošního roku (v případě dětských zádržných systémů schválených podle nařízení R44/04) nebo červenci letošního roku (v případě dětských zádržných systémů schválených podle nařízení R129),musí vyhovět novému testu převrácení, který lépe reprodukuje skutečné síly působící při převrácení vozidla při nehodě.Na základě testů zadaných společností Britax a provedených nezávislými schvalovacími orgány pro dětské zádržné systémy může nyní společnost Britax potvrdit, že její aktuální řada autosedaček s 5bodovými bezpečnostními pásy (v souladu a se schválením podle nařízení R44/04) vyhovuje požadavkům nového testu převrácení vozidla R44/04 a splňuje tak aktuální zpřísněné požadavky týkající se rizika vymrštění dítěte. Pro potvrzení této skutečnosti zavádíme nové logo.Společnost Britax věří, že toto nové logo, které je k dispozici online a současně i na prodejnách, pomůže rodičům přinést klid, že pořizují ochranu v plném rozsahu 360 stupňů, a plnou důvěru v to, že jejich sedačka vyhovuje nejnovějším a nejmodernějším testům pro příslušný typ sedačky. U společnosti Britax jsme rovněž přesvědčeni, že pokud rodiče uvažují o koupi modelu autosedačky vyrobené před rokem 2014, měli by se aktivně zajímat o tuto aktuálně vyvinutou novinku. Druh a směr nehody samozřejmě nelze nikdy předvídat, proto jsou výrobky společnosti Britax navrženy tak, aby poskytovaly ochranu při všech podobách nehod (včetně převrácení) a nárazech vozidla v kterémkoli směru. Ocenění:
Nadace Warentest (StiWa) je německá organizace pro ochranu spotřebitele a také na evropské úrovni má pověst vedoucího ústavu pro testování. S požadavkem nezávislosti je zkoumáno a srovnáváno zboží a službyrůzných dodavatelů, ale také informovanost a poučení spotřebitelů o průmyslovém, zdravotním a ekologicky přijatelném chování. Podobné instituce: „which?“ ve Velké Británii a „quoi choisir“ ve Francii a „DTEST“ v Ceske Republice.·Naším přáním je vyvíjet stále lepší dětské autosedačky s nejvyššími nároky na bezpečnost a jsme hrdí na to, že mnoho našich dětských sedaček patří k těm nejlepším v testech spotřebitelů.  
Euro NCAP je nezávislý program nárazových zkoušek, který zveřejňuje bezpečnostní zprávy o nových vozidlech a oceňuje prostřednictvím 5hvězdičkového systému chování vozidla v určitých nárazových zkouškách. Mimo jiné prověřuje přední náraz, boční náraz a náraz do sloupu a také bezpečnost chodců a dětí.
Autosedačky BRITAX RÖMER jsou testovány a schváleny dle aktuální zkušební normy ECE R 44/04. 
 

Parametry

Autosedačka BRITAX RÖMER SAFEFIX PLUS - Green Marble

Záruka 24 měsíců
Dostupnost1 až 4 týdny
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2019 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena