0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Restaurační židle

Židle je základ a tohle motto platí dvojnásob pro restaurační zařízení, kavárny či bary. Ono vybrat pohodlné, designově hezké židle do...

Zobrazit více informací
Plastová jídelní židle Gruvyer polykarbonát
Plastová jídelní židle Gruvyer polykarbonát
Detail
2 200 Kč2 200 Kč
Shine
Shine
Detail
690 Kč

Restaurační židle

Židle je základ a tohle motto platí dvojnásob pro restaurační zařízení, kavárny či bary. Ono vybrat pohodlné, designově hezké židle do restaurace není jen tak.

Než však začnete vybírat restaurační židle, dobře promyslete, jaký bude celkový vzhled vašeho podniku. Zatímco se do jednoho zařízení hodí spíše masivní restaurační židle s polstrovanými sedáky, do nočního baru bude zcela určitě správnou volnou pořízení barových stoliček.

Jak by měla vypadat správná restaurační židle?

Ve spodní části opěradla nad sedadlem by každá židle určená do restaurace měla mít prostor pro hýždě. Opěrka zad v horní části by měla dosahovat pod lopatky. Pro pohodlí hrudní páteře by židle měla být sešikmená malinko vzad. Někteří provozovatelé restaurací však zastávají názor, že žádná židle pro restauraci by neměla být pohodlná, aby lidé zbytečně dlouho nevysedávali. My však stojíme za názorem, že kvalitní restaurační židle = spokojený a vracející se zákazník. Jakou metodu zvolíte vy, je však na vás.

Židle do restaurací, barů i kaváren – náš sortiment je opravdu široký a věříme, že pro vás nebude obtížné najít ty správné židle, na kterých budou denně sedávat spokojení zákazníci.

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena