0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Pečící trouby

Není trouba jako trouba. Jedna trouba je parní, druhá kompaktní. Nebo například trouba může být váš soused. Je to různé. Samozřejmě jistě víte,...

Zobrazit více informací

BRANDT FV1245X
BRANDT FV1245X
Detail
20 990 Kč
FAGOR 5H-185 X
FAGOR 5H-185 X
Detail
15 490 Kč
Kombinovaná trouba Philco POB 77
Kombinovaná trouba Philco POB 77
Detail
13 990 Kč
předchozí 1 2 následující

Pečící trouby

Není trouba jako trouba. Jedna trouba je parní, druhá kompaktní. Nebo například trouba může být váš soused. Je to různé. Samozřejmě jistě víte, jaké trouby přesně v naši nabídce naleznete. Jedná se o trouby do kuchyně, díky kterým si k nedělnímu obědu připravíte dokonalou kachnu, kuře a další dobroty, které máte rádi.

V naši nabídce nabízíme hned několik základních rozdělení jako jsou trouby samostatné, parní, nebo trouby kompaktní. Samozřejmě je zde dále příslušenství, které si můžete k damé troubě přikoupit – většinou se jedná o drobnosti, které denně zpříjemňují život nejen vám. Vestavné trouby jsou dokonalé svým vzhledem a hlavně praktičností, kterou v sobě mají. Dokonale se hodí do moderních kuchyní, které si především zakládají na čistotě a designu celého provedení.

V tomto případě je doslova nutnost mít vestavnou troubu, kterou budete v kuchyni využívat. Všechny vestavné trouby jsou vyrobeny z kvalitního nerezového materiálu, který se například jednoduše otíhá a je praktický na úklid. Každá trouba má svoje přednosti, specifika, nastavení a různé vymoženosti, které vám budou denně usnadňovat práci v kuchyni. Výběr té vhodné vestavné trouby je pouze va vašich rukách a stačí si z naši hojné nabídky vybrat toho největšího favorita.

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena