0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Pračky a sušičky

Pračku a sušičku určitě každý dokonale znáte ať už jste žena či muž. V posledních letech nastal zlom a většina spotřebičů jsou v nějakém...

Zobrazit více informací

Pračky a sušičky

Pračku a sušičku určitě každý dokonale znáte ať už jste žena či muž. V posledních letech nastal zlom a většina spotřebičů jsou v nějakém prostoru zabudovány a tím pádem do jisté míry i skryty. Není tedy problém mít například ve větší kuchyni pračku a sušičku, kterou budete mít zakomponovanou s kuchyňskou linkou a prakticky nikdo nic nepozná. Jak dokonalé, jednoduché a nesmírně praktické.

V naši nabídce nabízíme skvělé vestavné pračky a sušičky přesně pro vaše použití. Jedná se o vybrané kousky, které si můžete pořídit právě vy. Ve většině případů se jedná o pračky kombinované se sušičkou, což je určitě dobré zjištění, co se týče uzpůsobení a ušetření místa v daném prostoru. Mimojiné jsou pračky plnitelné zepředu, což přijde většinám žen, které většinou s tímto spotřebičem zachází také praktičnější a použitelnější.

Pračky mají také samočistící čerpadlo, což je také vítanou moderní funkcí, která se bezesporu hodí do každé domácnosti. Systém ochrany proti přetečení uvítáte rozhodně také. Pračky a sušičky nabízejí poměrně velké množství doplňujících programů, které můžete použít přesně podle vašich potřeb. Jako třešnička na dortu je celkový tichý vchod, nízká spatřeba spotřebičů a také vestavné LED diody.

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena