0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Varné desky

Do každé kuchyně neodmyslitelně patří varné desky, které mají hned několik základních rozdělení. Varné desky prošly poslední dobou poměrně...

Zobrazit více informací

Sklokeramická varná deska PHS 6410 C
Sklokeramická varná deska PHS 6410 C
Detail
6 490 Kč
Sklokeramická varná deska PHS 642 FP
Sklokeramická varná deska PHS 642 FP
Detail
8 490 Kč
předchozí 1 2 3 následující

Varné desky

Do každé kuchyně neodmyslitelně patří varné desky, které mají hned několik základních rozdělení. Varné desky prošly poslední dobou poměrně velkou renovací a vyznačují se kvalitními použitými materiály. Ve většině případů se jedná o vestavné varné desky, které jsou uzpůsobeny k umístění přímo do určeného místa ve vaši kuchyňské lince. Místo pochopitelně vyberete sami, podle svého uvážení a potřeby. Instalace a samotné zapojení je velice jednoduché a zvládne ji naprosto každý manuálně zručný jedinec.

Varné desky se rozdělují v základu na čtyři druhy – indukční, plynové, sklokeramické a neposlední řadě ty nejrozšířenější elektronické varné desky. Každý druh varné desky je něčím specifický a něčím se vyznačuje. Je pouze na vás, jaký druh zvolit a jaký vám přijde nejpoužitelnější co se vašich potřeb týče.

Všechny druhy varných desek jsou výkonné a vhodné pro každé použití. Záleží tedy přesně na vašich požadavcích pro výběr té vhodné desky. Ve většině případů se jedná o standardizovaný rozměr a je jedno, jestli se jedná o varné desky indukční, nebo elektrické.

© 2017 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena