0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Zaměření prostoru pro vestavné skříně Variant

Prostor určený pro skříň se musí měřit na několika místech s přesností na 1 mm. Vždy je potřeba měřit výšku, šířku a hloubku prostoru pro skříň na několika různých místech. Pokud se naměřené hodnoty v různých místech liší, vycházíme pro konečné stanovení rozměrù vždy z nejmenších naměřených hodnot. Pro zajištění bezproblémové montáže je nutné z celkové čisté naměřené výšky a šířky vždy odečíst potřebné rozměry, tak aby bylo možné skříň bez potíží smontovat.

Při použití vestavné skříně Variant do výklenku mezi dvě stěny je nutné z celkové šíře výklenku odečíst minimálně 60 mm. Na výšku skříně odečteme minimálně 50 mm z celkové naměřené výšky místnosti. Vzniklou mezeru mezi skříní a výklenkem lze olištovat pomocí krycích lišt.

Pozor – použité moduly skříní a nádstavců v jedné sestavě musí mít stejnou šířku – například potřebujeme-li dosadit prvky do šířky 270 cm. Musíme tedy použít 3 moduly o šířce 90 cm a ne například moduly 100 + 100 + 70 cm !!! Šířky modulů jsou odstupňovány po 5cm ( 60 – 100 cm ). Úprava šířek skříňek je prováděna zdarma, cena se odvozuje od nejbližší širší skříňky ( např. u šířky 61cm se počítá cena jako u šířky 65cm ). Zmenšení hloubky skříně se provádí zdarma. Úprava výšky nádstavce je prováděna zdarma, cena se odvozuje od nejbližšího vyššího nádstavce ( např. u výšky 29 cm se počítá cena jako u výšky 32.5 cm ). Pozor – nelze upravovat šířku a hloubku skříní s výsuvnými koši !

Příklad použití skříně Variant

Příklad sestavy skříně Variant ( viz obrázek níže ) je uvažován při použití krycích boků a víka. Skříň tím pádem nestojí ve výklenku, ale je " obalena " krycími boky a víkem o síle 25mm. Celkový rozměr této skříně tedy je š. 305 , v. 255, hl. 68 cm. Stejná skříň by pasovala do výklenku Š 300 , V 252.5 , H 68 cm. Zde se nepoužijí krycí desky a víka. Horní vedení by se přidělalo do stropu výklenku. Šířka 300cm a výška 252,5 cm je důležitá pro rozměr dveří. Vnitřní vybavení skříně ( regály a nádstavce ) doporučujeme kvůli bezproblémové montáži udělat menší s mírnou rezervou.

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena