0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Vestavné skříně Variant

vestavné skříně Variant jsou moderním skříňovým systémem určeným pro vybavení šatny, předsíně nebo ložnice, který svým designem, funkčností a cenou uspokojí každého zákazníka. Vestavné skříně Variant Vám umožní vytvořit moderní a praktickou vestavnou skříň podle Vašich představ a požadavků při zachování současných trendů. Základní řadu prvků je možné na přání doplnit o výrobu atypických prvků, použité materiály splňují všechny zdravotní normy.

Vestavné skříně Variant obsahují širokou škálu prvků v mnoha rozměrech jako skříně, nádstavce a zásuvkové vložky do skříně, posuvné dveře různých výplní. Katalog Vestavných skříní Variant včetně schématických nákresů jednotlivých prvků naleznete v sekci ke stažení. Připravili jsme pro Vás grafický program Supersektor 3D, který Vám pomůže nejen při vizualizaci nábytku a lepší orientaci v prostoru, ale umožní Vám odeslání nakreslené sestavy do systému k nacenění.

Specifikace vestavné skříně Variant

Korpusy skříněk jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky, hrany jsou olepeny 0.5 mm ABS hranou. Záda skříněk jsou vyrobeny z 4 mm MDF desky, barva zad není úplně identická s barvou korpusu. Zásuvky jsou osazeny kuličkovými plnovýsuvy, korpusy skříní jsou opatřeny rektifikačními nožkami o výšce 2 cm, které umožňují dorovnání nábytku i na nerovné podlaze. Všechny skříně jsou standardně dodávány v demontovaném stavu, na přání je možné dodat skříně i ve smontovaném stavu. Nádstavce jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Posuvné dveře jsou osazeny posuvným kováním Sevroll s nosností 50 Kg, dveře jsou standardně dodávány se svislou kresbou let, vnitřní čela pak s vodorovnou kresbou let. Dveře jsou osazeny úchytkovou lištou dle Vašeho výběru. Maximální rozměr dveří v jednom kuse je 260 × 105 cm, na přání je dveře možné opatřit zrcadlem popřípadě je možné vyrobit dveře dělené.

Krycí boky a víka se objednávají samostatně a mohou být vyrobeny z 18 mm popřípadě 25 mm laminované dřevotřísky. Namáhané hrany jsou olepeny 2 mm ABS hranou, boky se používají při postavení skříně do prostoru mimo výklenek. Horní desky ( víka ) skříňí se objednávají samostatně a mohou být vyrobeny z 18 mm popřípadě 25 mm laminované dřevotřísky a namáhané hrany jsou olepeny 2 mm ABS hranou. Krycí víka se používají pro montáž horní vodící lišty …

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena