0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Ložnice Velvet

nábytek Velvet je moderní nábytkový systém určený pro vybavení ložnice, který svým designem, funkčností a cenou uspokojí každého zákazníka. Sektorová ložnice Velvet Vám umožní vytvořit moderní a praktickou ložnici podle Vašich představ a požadavků při zachování současných trendů. Základní řadu prvků je možné na přání doplnit o výrobu atypických prvků, použité materiály splňují všechny zdravotní normy.

Nábytek Velvet obsahuje širokou škálu prvků v mnoha rozměrech jako jsou noční stolky, skříňky, komody, toaletní stolek se zrcadlem, závěsné police a skříňky, skříně a šatní skříně. Ložnice Velvet dále obsahuje skříně s posuvnými dveřmi, postele a úložné prostory.

Katalog sektorové ložnice Velvet včetně schématických nákresů jednotlivých prvků naleznete v sekci ke stažení. Připravili jsme pro Vás grafický program Supersektor 3D, který Vám pomůže nejen při vizualizaci nábytku a lepší orientaci v prostoru, ale umožní Vám odeslání nakreslené sestavy do systému k nacenění.

Specifikace ložnice Velvet

Korpusy skříněk jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky, hrany jsou olepeny 0.5 mm ABS hranou. Záda skříněk jsou vyrobena z 4 mm MDF desky, barva zad není zcela identická s barvou korpusu. Zásuvky jsou osazeny kovovými výsuvy od firmy SH System Holz. Skříňky jsou standardně opatřeny plastovými rektifikačními nožkami výšky 2 cm, které umožní dorovnání nábytku i na nerovné podlaze. Všechny prvky jsou dodávány ve smontovaném stavu mimo označených.

Dvířka a čela skříněk jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky, hrany jsou olepeny dokola 2 mm ABS hranou. Dvířka jsou osazena závěsy od firmy SH System Holz. Dvířka jsou standardně dodávána se svislou kresbou let, čela pak s vodorovnou kresbou let. Vyklápění dvířek zajišťují plynokapalinové vzpěry.

Půdy nízkých skříněk ( noční stolky, nízké skříňky, komody ) jsou přesazené přes korpus o 2.5 cm a jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky. Samozřejmostí je olepení ABS hranou o síle 2 mm.

Půdy vysokých skříní a závěsných skříněk jsou vsazené mezi bočnice a jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky.

Skříně s posuvnými dveřmi jsou vybaveny kováním Sevrol s nosností 50 kg.

© 2019 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena