0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Nábytek Trend – sektorový nábytek pro vybavení celého interiéru

nábytek Trend je rozsáhlý moderní nábytkový systém, který svou variabilitou, funkčností a příznivou cenou uspokojí každého zákazníka.Sektorový nábytek Trend Vám umožní vytvořit nejen moderní sestavu do obývacího pokoje, ale i dětský pokoj, ložnice, předsíň, pracovnu nebo kancelář podle Vašich představ a požadavků při zachování současných trendů. Základní řadu modulů lze na přání doplnit o výrobu atypických prvků. Všechny použité materiály splňují evropské zdravotní normy, na nábytek Trend poskytujeme záruku 36 měsíců. Sektorový nábytek Trend se vyrábí ve čtyřech variantách, které se od sebe liší provedením čelních ploch …

Lamino : laminovaná dřevotříska o síle 18 mm olepená ABS hranou o síle 2 mm

Prolis : frézovaná MDFdeska o síle 18 mm jednostranně potažená fólií

Mirror Gloss : dřevotřísková deska oboustranně potažená laminátem olepená ABS hranou 1 mm. Má lesklý, vysoce kvalitní povrch a odolnost proti mechanickému poškození. Dvířka z Mirror Glossu dodají vašemu nábytku nádech exkluzivity

Lak : frézovaná MDFdeska o síle 18 mm jednostranně lakovaná polyuretanovým la­kem

Nábytek Trend obsahuje širokou škálu prvků v mnoha rozměrech jako jsou skříňky, TV stolky, komody, regály, skříně, psací stoly, PC stoly, závěsné police a závěsné skříňky, skříně s posuvnými dveřmi. Nábytek Trend dále obsahuje doplňky pro předsíň, ložnici nebo kancelář …

Katalog sektorového nábytku Trend včetně schématických nákresů jednotlivých prvků naleznete v sekci ke stažení. Připravili jsme pro Vás grafický program Supersektor 3D, který Vám pomůže nejen při vizualizaci nábytku a lepší orientaci v prostoru, ale umožní Vám odeslání nakreslené sestavy do systému k nacenění.

Specifikace nábytku Trend

Korpusy skříněk jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky, hrany jsou olepeny 0.5 mm ABS hranou. Půdy skříněk TX – TF jsou naložené a jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky, přední hrana půdy je olepena 2 mm ABS hranou. Půdy ostatních skříněk jsou vloženy mezi boky a jsou vyrobeny z 18mm laminované dřevotřísky, hrany jsou olepeny 0.5 mm ABS hranou. Záda skříněk jsou vyrobeny z 4 mm MDF desky. Barva zad není zcela identická s barvou korpusu. Zásuvky jsou osazeny kvalitními kovovými výsuvy, skříňky jsou opatřeny rektifikačními nožkami o výšce 2 cm, které umožní dorovnání nábytku i na nerovné podlaze. Všechny prvky ( mimo označených ) jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Dvířka a čela skříněk dvířka jsou osazena kvalitními závěsy, dvířka jsou standardně dodávána se svislou kresbou let, čela pak s vodorovnou kresbou let. Úchytky jsou na dvířkách navrtány svisle, vždy na střed výšky. Zafrézované úchytky jsou usazeny vodorovně na střed šířky dvířek a čel. Vyklápění dvířek zajišťují plynokapalinové vzpěry.

Rámy skel jsou standardně dodávány v provedení Trend popřípadě Trend 2, za příplatek je možné sklo osadit do hliníkového rámu. Pozor – do rámu prosklených skříněk není možné použít zafrézovanou úchytku !!

Pracovní desky stolů jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky a jsou z čelní strany olepeny ABS hranou o síle 2 mm.

Horní desky konferenčních stolků jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky a jsou dokola olepeny ABS hranou o síle 2 mm.

Orientace skříněk se určuje podle polohy pantů – pravá skříňka má panty umístěny na pravé straně skříňky, levá skříňka má panty umístěny na levé straně skříňky.

Orientace zakončovacích rohů se určuje podle polohy rohu – pravý roh je umístěn vpravo od sestavy z čelního pohledu, levý roh je umístěn vlevo od sestavy z čelního pohledu

Orientace stolů s jednou skříňkou se určuje podle polohy skříňky – pravý stůl má skříňku umístěnou v pravé části stolu z čelního pohledu, levý stůl má skříňku umístěnou v levé části stolu z čelního pohledu.

Orientace stolů s jednou skříňkou a bočními polcemi se určuje podle polohy skříňky – pravý stůl má skříňku umístěnou v pravé části stolu z čelního pohledu, levý stůl má skříňku umístěnou v levé části stolu z čelního pohledu.

Orientace PC stolů se určuje podle polohy prostoru pro PC – pravý stůl má prostor pro PC umístěný v pravé části stolu z čelního pohledu, levý stůl má prostor pro PC umístěný v levé části stolu z čelního pohledu.

Barevné provedení

nábytek Trend vyrábíme v mnoha barevných provedení a jejich vzájemných kombinacích. Široká nabídka barevných dekorů uspokojí i velmi náročného zákazníka, samozřejmostí je pak možnost výběru úchytky popřípadě skla a rámu skla.

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena