0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Nábytek Trend Plus – sektorový nábytek pro vybavení celého interiéru

nábytek Trend Plus je rozsáhlý moderní nábytkový systém, který svou variabilitou, funkčností a příznivou cenou uspokojí každého zákazníka.Sektorový nábytek Trend Plus Vám umožní vytvořit nejen moderní sestavu do obývacího pokoje, ale i dětský pokoj, ložnice, předsíň, pracovnu nebo kancelář podle Vašich představ a požadavků při zachování současných trendů. Základní řadu modulů lze na přání doplnit o výrobu atypických prvků. Všechny použité materiály splňují evropské zdravotní normy.

Nábytek Trend obsahuje širokou škálu prvků v mnoha rozměrech jako jsou skříňky, TV stolky, komody, regály, skříně, psací stoly, PC stoly, závěsné police a závěsné skříňky, skříně s posuvnými dveřmi. Nábytek Trend Plus dále obsahuje doplňky pro předsíň, ložnici nebo kancelář …

Katalog sektorového nábytku Trend včetně schématických nákresů jednotlivých prvků naleznete v sekci ke stažení. Připravili jsme pro Vás grafický program Supersektor 3D, který Vám pomůže nejen při vizualizaci nábytku a lepší orientaci v prostoru, ale umožní Vám odeslání nakreslené sestavy do systému k nacenění.

Specifikace nábytku Trend Plus

Korpusy skříněk jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky, hrany jsou olepeny 0.5 mm ABS hranou. Záda skříněk jsou vyrobena z 4 mm MDF desky, barva zad není zcela identická s barvou korpusu. Zásuvky jsou osazeny kovovými výsuvy od firmy SH System Holz. Skříňky jsou standardně opatřeny plastovými rektifikačními nožkami výšky 2 cm, které umožní dorovnání nábytku i na nerovné podlaze. Všechny prvky mimo označené jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Dvířka a čela skříněk jsou vyrobeny z 18 mm MDF desky, která je plošně ( ozdobně ) frézovaná a zalisovaná fólií. Dvířka jsou osazena závěsy od firmy SH System Holz. Dvířka jsou standardně dodávána se svislou kresbou let, čela pak s vodorovnou kresbou let. Úchytky jsou na dvířkách standardně navrtány svisle vždy na střed výšky dvířek. Zafrézované úchytky jsou pak usazeny vodorovně. Vyklápění dvířek zajišťují plynokapalinové vzpěry.

Rámy skel jsou standardně dodávány v provedení Trend popřípadě Trend 2, za příplatek je možné sklo osadit do hliníkového rámu.

Pracovní desky stolů jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky a jsou z čelní strany olepeny ABS hranou o síle 2 mm.

Horní desky konferenčních stolků jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky a jsou dokola olepeny ABS hranou o síle 2 mm.

Orientace skříněk se určuje podle polohy pantů – pravá skříňka má panty umístěny na pravé straně skříňky, levá skříňka má panty umístěny na levé straně skříňky.

Orientace zakončovacích rohů se určuje podle polohy rohu – pravý roh je umístěn vpravo od sestavy z čelního pohledu, levý roh je umístěn vlevo od sestavy z čelního pohledu

Orientace stolů s jednou skříňkou se určuje podle polohy skříňky – pravý stůl má skříňku umístěnou v pravé části stolu z čelního pohledu, levý stůl má skříňku umístěnou v levé části stolu z čelního pohledu.

Orientace stolů s jednou skříňkou a bočními polcemi se určuje podle polohy skříňky – pravý stůl má skříňku umístěnou v pravé části stolu z čelního pohledu, levý stůl má skříňku umístěnou v levé části stolu z čelního pohledu.

Orientace PC stolů se určuje podle polohy prostoru pro PC – pravý stůl má prostor pro PC umístěný v pravé části stolu z čelního pohledu, levý stůl má prostor pro PC umístěný v levé části stolu z čelního pohledu.

Barevné provedení

nábytek Trend Plus vyrábíme v mnoha barevných provedení a jejich vzájemných kombinacích. Široká nabídka frézování dvířek a barevných dekorů uspokojí i velmi náročného zákazníka. Samozřejmostí je pak možnost výběru úchytky popřípadě skla a rámu skla.

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena