0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Ložnice Eden

nábytek Eden je moderní nábytkový systém určený pro vybavení ložnice, který svým designem, funkčností a cenou uspokojí každého zákazníka. Sektorová ložnice Eden Vám umožní vytvořit moderní a praktickou ložnici podle Vašich představ a požadavků při zachování současných trendů. Základní řadu prvků je možné na přání doplnit o výrobu atypických prvků, použité materiály splňují všechny zdravotní normy.

Nábytek Eden obsahuje širokou škálu prvků v mnoha rozměrech jako jsou noční stolky, skříňky, komody, toaletní stolek se zrcadlem, závěsné police a skříňky, skříně a šatní skříně. Ložnice Eden dále obsahuje skříně s posuvnými dveřmi, postele a úložné prostory. Katalog sektorové ložnice Eden včetně schématických nákresů jednotlivých prvků naleznete v sekci ke stažení. Připravili jsme pro Vás grafický program Supersektor 3D, který Vám pomůže nejen při vizualizaci nábytku a lepší orientaci v prostoru, ale umožní Vám odeslání nakreslené sestavy do systému k nacenění.

Specifikace ložnice Eden

Korpusy skříněk jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky, hrany jsou olepeny 0.5 mm ABS hranou. Záda skříněk jsou vyrobena z 4 mm MDF desky, barva zad není zcela identická s barvou korpusu. Skříňky jsou opatřeny integrovaným soklem výšky 8 cm. Půda komod, toaletního stolku a nočních stolků je vyrobena z 25 mm laminované dřevotřísky a olepena 2 mm ABS hranou. Korpusy postelí jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky a olepeny 2 mm ABS. Všechny prvky jsou dodávány ve smontovaném stavu mimo označených.

Dvířka skříněk jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky, hrany jsou olepeny dokola 2 mm ABS hranou. Dvířka jsou osazena kvalitními klipovými závěsy ( komody ) nebo posuvným kováním ( skříně ). Dvířka jsou standardně dodávána se svislou kresbou let.

Čela zásuvekjsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky, hrany jsou olepeny dokola 2 mm ABS hranou. Čela jsou standardně dodávána s vodorovnou kresbou let.

Půdy nízkých skříněk ( noční stolky, nízké skříňky, komody ) jsou přesazené přes korpus o 2.5 cm a jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky. Samozřejmostí je olepení ABS hranou o síle 2 mm.

Půdy vysokých skříní a závěsných skříněk jsou vsazené mezi bočnice a jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky.

Skříně s posuvnými dveřmi jsou vybaveny kováním Sevrol s nosností 50 kg.

Úchytky skříňky jsou osazeny zafrézovanými úchytkami DU 20 / 128 SAT

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena