0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Nábytek Bonus Plus – sektorový nábytek do obývacího pokoje

nábytek Bonus Plus je moderní nábytkový systém, který svým nadčasovým designem, variabilitou, funkčností a příznivou cenou uspokojí i velmi náročného zákazníka. Sektorový nábytek Bonus Plus Vám umožní vytvořit moderní sestavu do obývacího pokoje podle Vašich představ a požadavků při zachování současných trendù. Základní řadu modulů lze na přání doplnit o výrobu atypických prvkù. Všechny použité materiály splňují evropské zdravotní normy.

Nábytek Bonus Plus obsahuje širokou škálu prvků v mnoha rozměrech jako jsou skříňky, TV stolky, komody, skříně, závěsné police a závěsné skříňky. Nábytek Bonus dále obsahuje policové panely, konferenční stolky a mnoho dalších prvků.

Katalog sektorového nábytku Bonus včetně schématických nákresů jednotlivých prvků naleznete v sekci ke stažení. Připravili jsme pro Vás grafický program Supersektor 3D, který Vám pomůže nejen při vizualizaci nábytku a lepší orientaci v prostoru, ale umožní Vám odeslání nakreslené sestavy do systému k nacenění.

Specifikace nábytku Bonus Plus

Korpusy skříněk jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky, hrany jsou olepeny 0.5 mm ABS hranou. Záda skříněk jsou vyrobena z 4 mm MDF desky, barva zad není zcela identická s barvou korpusu. Zásuvky jsou osazeny kovovými kuličkovými plnovýsuvy od firmy SH System Holz. Skříňky jsou standardně opatřeny hliníkovými rektifikačními nožkami výšky 10 cm, které umožní dorovnání nábytku i na nerovné podlaze. Všechny prvky jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Dvířka a čela skříněk jsou vyrobeny z 18 mm MDF desky, která je plošně ( ozdobně ) frézovaná a zalisovaná fólií. Dvířka jsou osazena závěsy od firmy SH System Holz. Dvířka jsou standardně dodávána se svislou kresbou let, čela pak s vodorovnou kresbou let. Úchytky jsou na dvířkách standardně navrtány svisle vždy na střed výšky dvířek. Zafrézované úchytky jsou pak usazeny vodorovně. Vyklápění dvířek zajišťují plynokapalinové vzpěry.

Rámy skel jsou standardně dodávány v provedení Bonus, za příplatek je možné sklo osadit do hliníkového rámu.

Krycí desky skříněk je možné objednávat samostatně a jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky a jsou olepeny ABS hranou o síle 2 mm.

Horní desky konferenčních stolků jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky a jsou dokola olepeny ABS hranou o síle 2 mm.

Orientace skříněk se určuje podle polohy pantů – pravá skříňka má panty umístěny na pravé straně skříňky, levá skříňka má panty umístěny na levé straně skříňky.

Barevné provedení

nábytek Bonus Plus vyrábíme v mnoha barevných provedení a jejich vzájemných kombinacích. Široká nabídka frézování dvířek a barevných dekorů uspokojí i velmi náročného zákazníka. Samozřejmostí je pak možnost výběru úchytky popřípadě skla a rámu skla.

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena