0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Matrace Zora

Matrace Zora – ortopedická zónová matrace pro náročné zákazníky. Charakteristickým prvkem matrace Zora jsou tři podélné pružící nosníky vyrobené z vysoce kvalitní PUR pěny, podle hmotnosti uživatele je možné nastavit tvrdost matrace v několika různých váhových kategoriích. Na rozdíl od... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
8790 Kč

Konfigurátor produktu

Vyberte požadovaný rozměr matrace
+0 Kč
Vyberte požadovaný potah matrace
+0 Kč
Vyberte požadovanou nosnost matrace
+0 Kč
Vyberte požadovanou roznášecí vrsrvu
+0 Kč
Příplatky celkem:
0 Kč
Cena včetně příplatků:
0 Kč
Doprava již od
ZDARMA
Obvyklá dostupnost: 2 až 3 týdny
Matrace Zora
Matrace Zora
Matrace Zora

Popis zboží

Matrace Zora

Matrace Zora – ortopedická zónová matrace pro náročné zákazníky. Charakteristickým prvkem matrace Zora jsou tři podélné pružící nosníky vyrobené z vysoce kvalitní PUR pěny, podle hmotnosti uživatele je možné nastavit tvrdost matrace v několika různých váhových kategoriích. Na rozdíl od matrace Sára Klasik je však navíc možné regulovat tuhost pružících nosníků v libovolných částech matrace. Do otvorů v nosnících je možno vkládat opřípadě odebírat jádra z PUR pěny různé tvrdosti a tím nastavit odlišné pružení v požadovaných zónách matrace popřípadě změnit pružení celé matrace. V roce 2006 získala matrace Zora prestižní ocenění Česká kvalita.

Matrace by měla být uložena na laťový nebo polohovací laťový rošt popřípadě na pevnou desku. Matrace nesmí být uložena na lamelový rošt, pružné lamely jsou součástí matrace.Matrace je standardně vybavena základním snímatelným potahem Bavlna a roznášecí vrstvou ze studené PUR pěny, která je na horní straně opatřena masážními nopky.

Matraci je možné vyrobit v libovolném rozměru dle požadavku zákazníka, maximálně však do rozměru 90 × 200 cm. Možnost výběru rozměru matrace, potahové látky, roznášecí vrstvy a hmotnostní kategorie matrace. Zakázková výroba.

Potah Bavlna : Základní varianta snímatelného potahu ze 100 % bavlny. Potah je velmi příjemný na dotyk. Potah je prošitý dutým vláknem – antialergickou výplní, která je vhodná vhodná pro děti, alergiky a astmatiky. Potah je pratelný na 90° C.

Potah Aloe Vera : Potah je tvořen luxusní potahovou látkou obsahující mikrokapsle s přírodním extraktem z Aloe Vera, která se vyznačuje svými hojivými účinky na kůži. Aroma rostliny zabraňuje vzniku zápachů, odstraňuje nepříznivé mikroorganismy a poskytuje tak ochranu proti bakteriím a plísním. Potah se vyznačuje vysokou absorpcí vlhkosti, je vhodný pro alergiky a je pratelný při teplotě do 60°C.

Potah Micro Active : Potah se skládá ze tří vrstev, což zaručuje dobrý odvod vlhkosti a prodlouženou životnost. Vyznačuje se schopností aktivně ničit plísně a bakterie. Je vhodný pro alergiky a je pratelný při teplotě do 60°C.

Roznášecí vrstva ze studené PUR pěny se vyznačuje vysokou pevností a pružností. Studená PUR pěna je vysoce prodyšný materiál, který má na vrchní straně dmasážní nopky pro lepší prokrvení svlastva. Masážní nopky provzdušňují povrch matrace a omezují tak výskyt roztočů, kteří potřebují k životu vlhké prostředí. Výška matrace s vrtstvou ze studené pěny je 15 cm.

Roznášecí vrstva Talalay Latex je vyrobena speciální metodou ze směsi přírodního a syntetického kaučuku. Charakteristickou vlastností tohoto materiálu je vysoká bodová elasticita, uchování pružnosti a nosnosti i po mnohaletém používání. Provzdušňovací kanlky zajišťují výborné provzdušnění a tepelnou pohodu. Výška matrace s vrstvou Talalay Latex je 15 cm.

Roznášecí vrstva Nawapur je přírodní, ekologická a prodyšná pěna, jejíž hlavní složkou je rostlinný výtažek z byliny skočce obecného, známý jako ricínový olej. Pěna má vynikající mechanické vlastnosti – pevnost, pružnost a elasticitu.
Výška matrace s vrstvou Nawapur je 17 cm.

Parametry

Matrace Zora

Uložení matracePevná deska, pevný nebo polohovací laťkový rošt
Výška matracedle roznášecí vrstvy
Záruka 24 měsíců
Dostupnost2 až 3 týdny

Podobné zboží

Matrace Sára Klasik
Matrace Sára Klasik
Detail
7 690 Kč
Matrace Sára Klasik
Matrace Sára Klasik
Detail
7 690 Kč
Matrace Zora
Matrace Zora
Detail
8 790 Kč
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena