0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Kvalitní matrace za polovinu ceny

naše tělo si během noci dostatečně odpočine pouze tehdy, spíme-li na kvalitní a pohodlné matraci. Teprve potom může být náš spánek nerušený, klidný a uvolňující. Sháníte-li praktickou matraci z příjemného a spolehlivého materiálu, neváhejte navštívit náš specializovaný e-shop Supersektor.cz. V pestré, cenově výhodné nabídce naleznete kompletní sortiment obsahující vhodné matrace, a to různých typů a rozměrů. U každého zboží je přiloženo podrobné doporučení, kterému je dobré věnovat pozornost. Ne všechny typy matrací se totiž hodí na každý rošt, což platí také opačně. Výběrem správného roštu můžete zvýšit ortopedické vlastnosti matrace, a tím velice ovlivnit kvalitu vašeho spánku.

Jak si správně vybrat ?

na našem webu se také všichni zájemci dozvědí, jak si správně v široké nabídce matrací vybrat. K velmi důležitým kritériím patří především rozměry matrace, její tuhost nebo materiál. Zajímat zákazníka by však měla i dostatečná prodyšnost látkového potahu. Součástí našeho sortimentu jsou vysoce kvalitní potahy, které odpovídají přísným nárokům na čistotu, a zároveň jsou vyrobeny z potahové látky velmi příjemné na dotyk. Zákazníkům nabízíme matrace s moderními potahy z praktických a snadno udržovatelných materiálů. Poskytují nezbytnou ochranu proti plísním či bakteriím, a navíc zabraňují tvorbě nepříjemného zápachu.

Spokojený zákazník

lidský spánek ovlivňuje nejen pohodlná matrace, ale také kvalitní rošt. Z toho důvodu v našem e-shopu naleznete i toto zboží. Všech zákazníků si velmi vážíme, proto jsme kdykoliv ochotni poskytnout odbornou konzultaci, nebudete-li si vědět rady s výběrem, objednáním či nákupem zboží. Pokud se u nás rozhodnete některé z matrací zakoupit, nabízíme vám rozumné ceny, a současně jsme schopni garantovat krátké termíny dodání. Jestliže si plánujete pořídit nové matrace pro zdravý a dokonalý spánek, u nás máte možnost pestrého výběru.

Matrace za polovinu ceny

Pokud si během nočního spánku chcete opravdu odpočinout, věnujte velkou pozornost nejen výběru kvalitní postele, ale také matraci do postele. Myslete na to, že kvalita spánku ovlivňuje celý váš život, během spánku obnovujeme své duševní a fyzické síly. K tomu mohou pomoci například matrace Simplex Super,Duplex Super, aSimona ,které můžete nyní koupit za polovinu ceny a za dopravu nezaplatíte ani korunu !

Matrace za polovinu ceny a k tomu druhá matrace navíc zdarma

připravili jsme pro Vás zajímavou akci, která zcela jistě uspokojí každého zákazníka. Spánkem strávíme třetinu života, proto bychom měli dbát na to, aby náš spánek byl co nejzdravější. K tomu může pomoci například matrace Helena se slevou 50 %, tzn. za pouhých 4.795 Kč místo běžných 9.590 Kč. Za tuto cenu získáte kvalitní oboustrannou matraci se sedmizónovým masážním profilem, který zlepšuje prokrvení svalstva během spánku a tím napomáhá k lepší regeneraci organismu. Ke každé matraci Helena obdržíte druhý kus matrace zdarma a dva polštáře z líné pěny tzn. za cenu pouhých 4.795 Kč obdržíte dvě matrace Helena a dva anatomické polštáře a za dopravu nezaplatíte ani korunu.

Slevový kupón na matraci Helena :MZP130616

Ve stejné akci dále nabízíme matraci Nina se slevou 50 %, tzn. za pouhých 5.495 Kč místo běžných 10.990 Kč. Za tuto cenu získáte kvalitní oboustrannou matraci se sedmizónovým masážním profilem. Jádro matrace je vyrobeno z kvalitní pojené pěny s hustotou 32 až 55 kg / m3, ložná plocha matrace je vyrobena z antibakteriální pěny rozdílných tuhostí, zelená strana Soft je vyrobena z měkčí pěny a je určena pro uživatele s požadavkem na nižší tuhost matrace. Červená strana Hard je vyrobena z tužší pěny a je určena pro uživatele s požadavkem na vyšší tuhost matrace. Ke každé matraci Nina obdržíte druhý kus matrace zdarma a dva anatomické polštáře tzn. za cenu pouhých 5.495 Kč obdržíte dvě matrace Nina a dva anatomické polštáře a za dopravu nezaplatíte ani korunu.

Slevový kupón na matraci Nina :MZP100516

Ve stejné akci dále nabízíme matraci Debora se slevou 50 %, tzn. za pouhých 4.120 Kč místo běžných 8.240 Kč. Za tuto cenu získáte kvalitní oboustrannou matraci se sedmizónovým masážním profilem, který zlepšuje prokrvení svalstva během spánku a tím napomáhá k lepší regeneraci organismu. Jádro matrace je vyrobeno z kvalitní elastické pěny s hustotou 25 a 30 kg / m3, světlá strana měkčí a tmavší strana tužší. Ke každé matraci Debora obdržíte druhý kus matrace zdarma tzn. za cenu pouhých 4.120 Kč obdržíte dvě matrace Debora a za dopravu nezaplatíte ani korunu.

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena