0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Matrace Nina Plus + druhá matrace zdarma

Matrace Nina Plus je velmi kvalitní oboustranná matrace vyrobená z kvalitní Antibakteriální pěny v kombinaci s Visco pěnou. Matrace Nina Plus má výšku 18 cm a je vybavena sedmizónovým masážním profilem, který zlepšuje prokrvení svalstva během spánku a tím napomáhá k lepší regeneraci organismu... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
13590 Kč

Konfigurátor produktu

Vyberte požadovaný potah matrace
+0
Vyberte požadovaný rozměr matrace
+0
Příplatky celkem:
0 Kč
Cena včetně příplatků:
0 Kč
Doprava již od
ZDARMA
Obvyklá dostupnost: 2 až 4 týdny
Matrace Nina Plus + druhá matrace zdarma

Popis zboží

Matrace Nina Plus + druhá matrace zdarma

Matrace Nina Plus je velmi kvalitní oboustranná matrace vyrobená z kvalitní Antibakteriální pěny v kombinaci s Visco pěnou. Matrace Nina Plus má výšku 18 cm a je vybavena sedmizónovým masážním profilem, který zlepšuje prokrvení svalstva během spánku a tím napomáhá k lepší regeneraci organismu po zátěži.

Jádro matrace je vyrobeno z kvalitní pojené pěny s hustotou 32 až 55 kg / m3, ložná plocha matrace je vyrobena z pěny rozdílných tuhostí, zelená strana Soft je vyrobena z měkčí Visco ( paměťové ) pěny a je určena pro uživatele s požadavkem na nižší tuhost matrace. Paměťová pěna je unikátní typ polyurethanové pěny, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Pěna se při kontaktu s tělesným teplem pružně přizpůsobuje anatomii těla. Matrace díky pomalému vracení se do původního stavu nevytváří protitlak čímž zabraňuje vzniku proleženin a stabilizuje tělo v optimální poloze pro spaní, díky čemu se uživatel během noci méně otáčí a klidněji spí.

Červená strana Hard je vyrobena z tužší Antibakteriální pěny a je určena pro uživatele s požadavkem na vyšší tuhost matrace. Antibakteriální pěna zabraňuje tvorbě bakterií, roztočů a dalších mikroorganismů, čímž vytváří zdravé a čisté prostředí pro kvalitní odpočinek. Kombinace pěn o různé tuhosti minimalizuje riziko špatné volby matrace.

Matrace je standardně vybavena snímatelným potahem, předností snímatelného potahu je také čtyřstranný zip, který umožňuje jeho rozdělení na dvě poloviny. Matrace Nina Plus je standardně vybavena potahem Froté, za příplatek si můžete vybrat potah Mitch nebo Aegis. Matrace Nina Plus je určena na lamelový nebo laťový rošt. Záruka 3 roky, matrace je vyráběna na zakázku.

Ke každé matraci Nina Plus obdržíte druhý kus matrace zdarma

potah Minimitch s plošným proševem dutým vláknem, který je možné prát na 60 °C. Předností potahu je také čtyřstranný zip, který umožňuje jeho rozdělení na dvě poloviny. Výška matrace v potahu Froté je 18 cm.

potah Mitch je složen z dvouvrstvé pleteniny Jersey v základním provedení. Textilie Jersey je velmi prodyšná a pružná. Potah je pratelný při 60°C. Výška matrace v potahu Mitch je 19 cm.Složení potahu je 42% bavlny a 58% polyesteru.

technologie potahu Aegis spočívá v inteligentní a funkční tkanině, která nabízí svěžest, komfort a hygienu a příznivě působí na konečného uživatele. Potah Aegis ničí mikroorganismy fyzikální cestou při doteku. Potah je pratelný při 60°C. Výška matrace v potahu Aegis je 20 cm. Složení potahu je 36% bavlna, 64% polyester.

Parametry

Matrace Nina Plus + druhá matrace zdarma

Doporučený rozměr roštuRozměr roštu odpovídá rozměru matrace
Jádro matracepojená PUR pěna s gramáží 32 až 55 Kg / m3
Nosná vrstvaAntibakteriální pěna / Visco Pěna
Nosnost matrace130 kg
Ortopedické vlastnostiMatrace zajišťuje ideální ortopedické vlastnosti
Potah matraceSnímatelný Minimitch potah
Tuhost matrace4 / 6 - spíše tužší matrace
Uložení matracePevná deska nebo lamelový rošt
Vhodnost pro alergikyMatrace je vhodná pro většinu alergií
Výška matrace 18 až 20 cm dle potahu
Záruka 36 měsíců
Dostupnost2 až 4 týdny

Podobné zboží

Matrace Simplex Super
Matrace Simplex Super
Detail
4 990 Kč
Matrace Sára Klasik
Matrace Sára Klasik
Detail
8 460 Kč
Matrace Simplex Super
Matrace Simplex Super
Detail
4 990 Kč
Matrace Pola 1 + 1
Matrace Pola 1 + 1
Detail
6 596 Kč
Matrace Calia 1 + 1
Matrace Calia 1 + 1
Detail
7 511 Kč
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2019 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena