0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Matrace Luxury

Matrace Luxury – je jednostranná směrová matrace. Je určena pro uživatele, kteří nemají chuť hledat pohodlné ležení různým otáčením univerzálních matrací. Je určena pro ty, kteří vyžadují maximální komfort bez jakýchkoli kompromisů. Nenabízíme univerzálnost, nabízíme luxus a dlouhou... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
15953 Kč

Konfigurátor produktu

Vyberte požadovaný rozměr matrace
+0 Kč
Příplatky celkem:
0 Kč
Cena včetně příplatků:
0 Kč
Doprava již od
ZDARMA
Matrace Luxury

Popis zboží

Matrace Luxury

Matrace Luxury – je jednostranná směrová matrace. Je určena pro uživatele, kteří nemají chuť hledat pohodlné ležení různým otáčením univerzálních matrací. Je určena pro ty, kteří vyžadují maximální komfort bez jakýchkoli kompromisů. Nenabízíme univerzálnost, nabízíme luxus a dlouhou životnost. Vytvořili jsme unikátní vrstvu viscoelastické pěny VISCOGEM, jež se ideálně přizpůsobuje tělu a zároveň je velmi prodyšná. Nezpůsobuje pocit horka a pálení. Matrace LUXURY je díky své unikátní viscoelastické vrstvě vhodná pro všechny skupiny uživatelů. VISCOGEM je jediná viscoelastická vrstva, která nezadržuje teplotu.Matrace LUXURY má několik funkčních zón. Zónu ramenní, zónu kyčelní, zónu bederní a zónu patní. Patní zóna je pro komfortní a zdravé ležení velmi důležitá, neboť na paty je při ležení na zádech vytvářen nejvyšší tlak. Z těchto důvodů se jedná o matraci směrovou. Pěny použité pro výrobu matrace LUXURY mají vysokou hustotu (55,56 a 85kg/m3) a jsou výjimečně pohodlné. Takovéto pěny nemění své vlastnosti po celou dobu životnosti matrace. Nevznikají tak odchylky v tuhosti matrace v různých zátěžových oblastech. Proto je hustota pěn nejdůležitější parametr při výběru kvalitní matrace. Jádro je opatřeno separačním úpletem. Potah matrace s vysokou PES výplní (400g/m2) je vyroben pouze z přírodních materiálů, jež zajišťují příjemnou pohodu. Viskóza vyniká výjimečnou absorpcí vlhkosti, kapok udržuje správné mikroklima a stříbro zajišťuje čistotu matrace a bezpečné prostředí pro alergiky.
Matrace má pro snadnější manipulaci a praní potah dělitelný zipem na dvě poloviny. Potah je pratelný při 60°C.

Matrace je vhodná na lamelový rošt bez polohování nebo na pevnou podložku.

Potah Silver: Potah je vyráběn speciální technologií s příměsí iontů stříbra, které přirozeně – fyzikální cestou zabraňují výskytu bakterií. Vlákna viskózy-lyocellu se získávají z celulosy různých druhů dřevin. Na dotek je podobná jako hedvábí, struktura se podobá polyesteru, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Ve srovnání s bavlnou disponuje ještě lepším odváděním vlhkosti. Jako základ je použitá jedinečná nano-technologie. Díky pravidelnému, kontrolovanému nánosu nanovláken je dosaženo inovativních a funkčních vlastností. Až 70% vlhkosti , kterou tělo během spánku uvolní, lyocell přijme a následně předá do okolí a tím udržuje optimální- suché mikroklima. Zónový prošev dutým vláknem 400gr/m2. Pratelný při 60°C.
Složení : Viskoza 36%, Polyester 64%

Zakázková výroba.

Parametry

Matrace Luxury

Doporučený rozměr roštuRozměr roštu odpovídá rozměru matrace
Nosnost matrace120 kg
Ortopedické vlastnostiMatrace zajišťuje ideální ortopedické vlastnosti
Potah matraceSilver
Uložení matracePevná deska nebo lamelový rošt bez polohování
Vhodnost pro alergikyMatrace je vhodná pro většinu alergií
Výška matrace21 cm
Záruka 10 let
Dostupnostdo 14 dnů

Podobné zboží

Matrace Sára Klasik
Matrace Sára Klasik
Detail
7 690 Kč
Lamelový rošt Norma Flex
Lamelový rošt Norma Flex
Detail
2 075 Kč
Lamelový rošt Norma Fix
Lamelový rošt Norma Fix
Detail
1 360 Kč
Matrace Simplex Super
Matrace Simplex Super
Detail
4 990 Kč
Matrace Pola 1 + 1
Matrace Pola 1 + 1
Detail
6 158 Kč
Matrace Calia 1 + 1
Matrace Calia 1 + 1
Detail
7 013 Kč
Matrace Hellen
Matrace Hellen
Detail
4 390 Kč
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena