0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Křesílko maxi M2

Maxi je multifunkční židlička s nastavitelným opěradlem i opěrky nohou, které lze použít jako jídelní židličku, přenosný stojan pro montáž hluboké korbičky El Nino nebo autosedačky Maxi Cosi, Carlo, Romer. Hlavními prvky sestavy jsou: sedadlo s nastavitelným opěradlem i opěrky nohou, vložka... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
2232 Kč
Cena:
2232 Kč
Doprava již od
215 Kč
Obvyklá dostupnost: 1 až 4 týdny
Křesílko maxi M2
Křesílko maxi M2

Popis zboží

Křesílko maxi M2

Maxi je multifunkční židlička s nastavitelným opěradlem i opěrky nohou, které lze použít jako jídelní židličku, přenosný stojan pro montáž hluboké korbičky El Nino nebo autosedačky Maxi Cosi, Carlo, Romer. Hlavními prvky sestavy jsou: sedadlo s nastavitelným opěradlem i opěrky nohou, vložka pro kojence, 5-bodové bezpečnostní pásani.  
Na židličce je možné opěradlo i opěrku nohou různě nastavovat až do horizontální polohy, to je výhoda když miminko u jídla nebo hraní usne. Snadná. Velmi praktické je také možnost upevnění sedačky nebo korbičky, dítě tak nemusíte budit a přendávat do postýlky. Celý potah je sundavací a pratelný. Konstrukce jde během krátké chvilky složit a schovat, když židličku zrovna nebudete používat. Je vhodná od kojenců až do 20 Kg dítěte. Židlička má moderní design a vyniká zajímavými barvami. Je vyrobeno z nejlepších atestovaných materiálů.

Parametry

Křesílko maxi M2

Záruka 24 měsíců
Dostupnost1 až 4 týdny
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena