0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Jora Tandem Klasik

V každé domácnosti se výborně uplatní kvalitní postel pro každodenní spaní, která zároveň disponuje velmi užitečným úložným prostorem. Obojí splňuje praktická rozkládací pohovka Jora Tandem, kterou u nás zakoupíte za velice příznivou cenu. Je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky.... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
12987 Kč
Vyberte rozměr
+0 Kč
Příplatky celkem:
0 Kč
Cena včetně příplatků:
0 Kč
Doprava již od
ZDARMA
Měsíčně od:
1298  Kč

Jora Tandem Klasik

V každé domácnosti se výborně uplatní kvalitní postel pro každodenní spaní, která zároveň disponuje velmi užitečným úložným prostorem. Obojí splňuje praktická rozkládací pohovka Jora Tandem, kterou u nás zakoupíte za velice příznivou cenu. Je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky. Vybírat lze z dekorů viz vzorník.

Zákazník si může vybrat rozměr postele dle ložné plochy – 90 × 200 cm, nebo 80 × 200 cm ve složeném stavu.
Na základě toho bude upraven i rozměr matrace dle vybraných parametů.
Podle toho je možné kombinovat rozměr ložné plochy, například 180 × 200 cm nebo 135 × 200 cm.
Matrace o rozměru 2 ks – 45 × 200 cm jsou spojeny zipem, ale je možné lehce rozepnout a použít pouze jeden díl matrace. Jednu z matrací lze použít jako opěrku a druhou k rozšíření ložné plochy nebo ve složeném stavu můžete matrace použít jako opěrku. Zakoupíte-li si matraci v šířce 90 × 200 cm/80 × 200 cm, jsou obě matrace ve složeném stavu umístěny na sobě a při jejich následném rozložení vznikne jednolitá ložná plocha.

Matrace je možné objednat ve standardním potahu, nebo v kombinaci s látkou dle výběru ve vzorkovníku, tím dosáhnete vzhledu sedací soupravy a postel tak zapadne do Vašeho interíéru.

Rozkládací postel Jora Tandem je možné objednat i bez matrací, základní cena je uvedena bez matrací. V ceně rozkládací pohovky Jora Tandem jsou zahrnuty dva laťové rošty a dvě jednotlivé zásuvky pod postel. Postel je dodávána v demontovaném stavu, její složení podle návodu je velmi jednoduché. Zakázková výroba.

Matrace Rita – představuje jednoduchý typ sendvičové matrace. Jádro matrace je zpevněno pojenou PUR pěnou, horní a dolní vrstvu tvoří kvalitní tvarovaná PUR pěna. Matrace nabízí pevnější lehací plochu, konstrukce jádra zajistí i její dostatečné provzdušnění. Nosnost do cca 120 kg. Výška matrace včetně potahu je cca 14 cm. Potah New Jersey.

Matrace Lisa – představuje jednoduchý typ sendvičové matrace. Jádro matrace je zpevněno pojenou PUR pěnou, horní a dolní vrstvu tvoří kvalitní tvarovaná PUR pěna. Matrace nabízí střední tvrdost pružení, konstrukce jádra zajistí i její dostatečné provzdušnění. Nosnost do cca 120 kg. Výška matrace včetně potahu je cca 16 cm. Potah New Jersey.

Matrace Elena – kvalitní pěnová matrace vyrobená ze dvou vrstev – kvalitní PUR pěny a studené pěny. Matrace tak nabízí kombinaci dvou tvrdostí. Matrace má povrchovou zónovou profilaci (7 anatomických zón),která napomáhá správnému provzdušnění lehací plochy. Nosnost do cca 120 kg. Výška matrace včetně potahu je cca 16 cm. Potah New Jersey.

Matrace Jenny – kvalitní pěnová matrace vyrobená ze dvou vrstev – kvalitní PUR pěny a studené pěny. Matrace tak nabízí kombinaci dvou tvrdostí. Efektní děrování na sedm anatomických zón zajistí výtečné provzdušnění celé matrace. Vrstvy v matraci (u varianty „sedák“) nejsou lepené – toto provedení umožňuje rozložení, snadné větrání nebo výměnu části matrace. Nosnost do cca 120 kg. Výška matrace včetně potahu je cca 16 cm. Potah New Jersey.

Matrace Bonnie – kvalitní pěnová matrace vyrobená ze dvou vrstev – kvalitní PUR pěny a viscoelastické (tzv. paměťové nebo líné) pěny. Paměťová pěna se dokonale přizpůsobí tělu a podepře je rovnoměrně rozděleným tlakem. Matrace nabízí kombinaci dvou tvrdostí i charakteru lehací plochy. Efektní děrování na sedm anatomických zón zajistí výtečné provzdušnění celé matrace. Vrstvy v matraci (u varianty „sedák“) nejsou lepené – toto provedení umožňuje rozložení, snadné větrání nebo výměnu části matrace. Nosnost do cca 120 kg. Výška matrace včetně potahu je cca 18 cm. Potah New Jersey.

Potah New Jersey: velmi kvalitní potah obsahuje 53% vláken tencel a nabízí tak příjemné klima matrace a výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Potah je vyroben ze dvou samostatných polovin spojených zipem po celém obvodu matrace – jeho údržba je tak jednodušší. U matrací pro lůžka tandem má opěrák skryté zipy ze spodní šikmé strany a spojovací zip pro zajištěni obou polovin opěradla do jednoho celku. Potah New Jersey je možno prát do 60 °C.

Videonávod na montáž a ukázka možností rozkladu postele Jora Tandem:

Jora Tandem Klasik

Délka ložné plochy200 cm
Šířka ložné plochy90 / 80 cm
Výška po horní hranu roštu30 cm
Šířka postele89.5/99.5 cm
Délka postele214 cm
Ložná plocha v rozloženém stavu180 x 200 cm/160 x 200 cm
Počet úložných prostorů2
Výška zadního čela73.5 cm
Výška po horní hranu bočnice65.2 cm
Výška ložné plochy s 2 x15 cm matrací60 cm
Záruka 24 měsíců
Dostupnost3 až 4 týdny

Podobné zboží

Matrace Karola - Akce 1 + 1 Zdarma + Dárek
Matrace Karola - Akce 1 + 1 Zdarma + Dárek
Detail
5 385 Kč5 385 Kč
Rozkládací pohovka Iris
Rozkládací pohovka Iris
Detail
9 530 Kč
Matrace Mesi Double 1+1, doprava ZDARMA
Matrace Mesi Double 1+1, doprava ZDARMA
Detail
7 971 Kč
Matrace Karola - Akce 1 + 1 Zdarma + Dárek
Matrace Karola - Akce 1 + 1 Zdarma + Dárek
Detail
5 385 Kč5 385 Kč
Postel Lara Tandem klasik + doprava zdarma
Postel Lara Tandem klasik + doprava zdarma
Detail
29 919 Kč
Čalouněná postel Doyle III
Čalouněná postel Doyle III
Detail
14 740 Kč
Sektorový nábytek Trend - TA 14503
Sektorový nábytek Trend - TA 14503
Detail
1 340 Kč
Rozkládací postel Flexi A
Rozkládací postel Flexi A
Detail
14 300 Kč
© 2016 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena