0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Sekery

Máte v plánu pustit se do štípání dřeva, ale chybí vám to podstatné? Pak si vyberte jednu z nabízených seker, které nabývají odlišných...

Zobrazit více informací

Sekery

Máte v plánu pustit se do štípání dřeva, ale chybí vám to podstatné? Pak si vyberte jednu z nabízených seker, které nabývají odlišných délek a výrobních materiálů. Dnes nemusí být sekera opatřena pouze dřevěnou rukojetí, ale také tou odlehčenou, zhotovenou ze sklolaminátových prvků.

Kvalita, pevnost a odolnost. To jsou předpoklady, s nimiž se setkáte při využívání těchto nástrojů. Ostré výrobky s nízkou hmotností, s nimiž vydržíte štípat dlouhé hodiny.

Odlehčené modely seker

Kromě klasiky s bukovou násadou jsou to i jednolité ocelové produkty, jejichž povrchová úprava se postará o snížení vibrací při dopadu ostré hrany na poleno. S protiskluzovou rukojetí získáte bezpečný pracovní nástroj pro každodenní používání.

Sekery mají samozřejmě odlišnou délku, tudíž je lze využít jak pro štípání menšího dřeva do kamen, tak větších polen do kotlů. Silné ostří, jehož životnost je hodně dlouhá.

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena