0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Sněhové frézy

Odklízení sněhu je jistě nepříjemnou a hlavně fyzicky vysilující činností. Proč ale používat klasické hrablo, když se musíte potýkat s velkou...

Zobrazit více informací

Weibang WB SW806B
Weibang WB SW806B
Detail
32 990 Kč
předchozí 1 2 následující

Sněhové frézy

Odklízení sněhu je jistě nepříjemnou a hlavně fyzicky vysilující činností. Proč ale používat klasické hrablo, když se musíte potýkat s velkou zasněženou plochou? Dejte přednost raději sněhovým frézám.Benzínová a elektrická zařízení, která stačí pouze ovládat a ony všechnu práci provedou za vás.

Sněhová fréza je samozřejmě vhodná pro ty, jež odklízí sníhpravidelně a ve větším množství. S pomocí moderního stroje lze tyto úkony minimalizovat také po stránce časové.

Sněhová fréza s odhozem

Nejpohodlnější variantou je samozřejmě sněhová fréza s odhozem. Ten si můžete nastavit dle vlastních potřeb a s přihlédnutím k okolnímu prostoru. Výběr je skutečně rozmanitý. Sněhové frézy mohou mít několik stupňů rychlostí a dokonale si poradí se zledovatělým povrchem.

Udržujte své zahrady, příjezdové cesty a další plochy s minimální fyzickou námahou. Vsaďte na prověřené a značkové stroje, u nichž máte záruku vysoké kvality zpracování.

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena