0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Nůžky

Zahrada, to není jen řádná a pravidelná úprava trávy. Součástí těchto prostor bývá také okrasný živý plot nebo keře. I tyto rostliny...

Zobrazit více informací

Plotostřih Hecht 9375 Profi motorový benzínový s délkou lišty 72 cm
Plotostřih Hecht 9375 Profi motorový benzínový...
Detail
4 690 Kč
Plotostřihy ACTIVE H23S60
Plotostřihy ACTIVE H23S60
Detail
8 990 Kč
Plotostřih ACTIVE H23S75
Plotostřih ACTIVE H23S75
Detail
9 790 Kč
Plotostřih ACTIVE MTP 125
Plotostřih ACTIVE MTP 125
Detail
12 490 Kč
předchozí 1 2 následující

Nůžky

Zahrada, to není jen řádná a pravidelná úprava trávy. Součástí těchto prostor bývá také okrasný živý plot nebo keře. I tyto rostliny vyžadují určitou péči, která spočívá v zastřihávání a udržování odpovídajícího tva­ru.

Pro tyto úkony je vhodné volit elektrické nůžky na trávu, nikoliv ty manuální, s nimiž by se práce stala nekonečným procesem. Moderní zařízení jsou daleko lepší. Mají nízkou hmotnost, snadno se uchopí a vytvoří dokonalý střih keře.

Živý plot a míru

Využijte bohaté produktové nabídky k pořízení zahradních nůžek na živý plot, jež mají odpovídající délku střihací lišty. Upotřebit můžete i nejrůznějších vyvětvovačů, včetně menších střihačů na trávu.

S elektrickou a značkovou výbavou bude váš živý plot doslova uměleckým a vzhledově originálním dílem. Nůžky na živý plot mohou býtnabíjeny prostřednictvím akumulátorů, což vám zaručuje snadnou manipulaci. Lpěte na dokonalosti své vlastní zahrady a využijte k tomu elektrický plotostřih.

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena