0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Závěsný program

Výrobky závěsného programu do kuchyně vám umožní při vařenímít vše po ruce a na očích. Použitím závěsného programu zvětšit...

Zobrazit více informací

Polička na kořenky
Polička na kořenky
Detail
779 Kč
Polička velká
Polička velká
Detail
994 Kč
Rohová police
Rohová police
Detail
1 004 Kč
předchozí 1 2 následující

Závěsný program

Výrobky závěsného programu do kuchyně vám umožní při vařenímít vše po ruce a na očích. Použitím závěsného programu zvětšit odkládací plochu a v kuchyni budete mít hned více místa na vaření. Nejběžnější a nejoblíbenější je závěsný program drátěný, který se umisťuje pod horní skříňky, dále mezi oblíbené patří nejrůznější police na kořenky či kuchařské knihy.

Druhou neméně velkou skupinu tvoří madla. Ano, bereme je do ruky mnohem častěji, než bychom se na ně dívali, často jsou podceňovaným komponentem kuchyní, ale opak je pravdou. Každé madlo dotváří celkový vzhled kuchyně a jejich výběr není radno podceňovat.

Materiál a design madel u závěsných programů

Na našem e-shopu naleznete pouze kvalitní prvky z chromu, které si navíc můžete dle vlastní preference vybrat v různé povrchové úpravě dle přiložených vzorníků. A design jednotlivých madel a závěsných programů? Ten by měl být zkrátka takový, aby ladil s celou kuchyní.

V minimalistické kuchyni budou hezky vypadat jemná madla bez vzorů horizontálně položená, zatímco v rustikální dřevěné kuchyni lépe vyniknou složitější a zdobenější úchyty. Výběr na našem e-shopu je opravdu pestrý a věříme, že své si zde najde každý.

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena