0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Úchytky, věšáky

Úchytky jsou zřejmě tou poslední věcí, na kterou lidé myslí při zařizování kuchyňské linky či obývacího pokoje. Právě...

Zobrazit více informací

Úchytka SU2 AL
Úchytka SU2 AL
Detail
82 Kč
Úchytka SU3 AL
Úchytka SU3 AL
Detail
96 Kč
Úchytka SU4 - 160 SAT
Úchytka SU4 - 160 SAT
Detail
150 Kč
Věšák BV 1 SAT
Věšák BV 1 SAT
Detail
86 Kč
Věšák DV 1 SAT
Věšák DV 1 SAT
Detail
93 Kč
Věšák DV 2 SAT
Věšák DV 2 SAT
Detail
111 Kč
Věšák DV 3 CR
Věšák DV 3 CR
Detail
47 Kč
Věšák DV 4 SAT
Věšák DV 4 SAT
Detail
124 Kč
Věšák Zetka SV 1
Věšák Zetka SV 1
Detail
120 Kč
předchozí 1 2 následující

Úchytky, věšáky

Úchytky jsou zřejmě tou poslední věcí, na kterou lidé myslí při zařizování kuchyňské linky či obývacího pokoje. Právě kuchyňské a nábytkové úchytky jsou však důležitým detailem, který dotváří celkové vzezření vaší kuchyně a obývacího pokoje. Kromě toho, že jsou úchytky důležitým designovým prvkem, usnadňují nám také každodenní otevírání a zavírání skříněk.

Druhy nábytkových úchytek a jejich využití

Nábytkové úchytky mohou být zhotoveny z nejrůznějších materiálů. Zatímco dříve byly moderní keramické úchytky, dnes jsounejrozšířenější kovové úchytky z hliníku a chrómu v lesklé nebo matné úpravě. Na našem e-shopu si můžete u jednotlivých druhů úchytek dle vzorníku vybrat povrchovou úpravu, která se vám nejvíce líbí. Využití úchytek na nábytek je potom zcela zřejmý. Máte doma starší kuchyňskou linku, která volá po změně? Zkuste koupit nové kovové úchytky a uvidíte, jak vaše skříňky prokouknou.

Kromě samotného vzhledu úchytek je důležité také jejich správné umístění. Právě správné umístění má obrovský vlivna plynulý pohyb skříněk a zásuvek. Podle rady odborníků je dobré kuchyňské a nábytkové úchytky instalovat maximálně do výšky dvou metrů a minimálně půl metru nad podlahou. Tento fakt se odvíjí od ergonomie lidského těla. Upevnění je pak již snadné, pomocí šroubů.

Na našem e-shopu naleznete celou řadu kuchyňských, nábytkových i dětských úchytek. Tak již déle neváhejte a oživte svůj stávající nábytek novými úchytkami.

© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena