0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Dětská postel Mobi MO18 - bílá / tyrkysová

Jednolůžková postel s úložným prostorem s výsuvným šuplíkem na kolečkách. Místo na odložení budíku, rozečtené knížky a jiných nezbytností poskytují praktické přihrádky. Postel lze smontovat jako levé i pravé provedení, takže si sami určíte, na jaké straně bude umístěn šuplík. Horní deska... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
4587 Kč
Cena:
4587 Kč
Měsíčně od:
458  Kč

Dětská postel Mobi MO18 - bílá / tyrkysová

Jednolůžková postel s úložným prostorem s výsuvným šuplíkem na kolečkách. Místo na odložení budíku, rozečtené knížky a jiných nezbytností poskytují praktické přihrádky. Postel lze smontovat jako levé i pravé provedení, takže si sami určíte, na jaké straně bude umístěn šuplík. Horní deska vyvýšeného čela zase poskytuje místo na umístění čtecí lampičky.
Podklad pro bonelovou matraci o rozměrech 90 × 200 cm, kterou si můžete dokoupit, tvoří místo klasického roštu pevná deska s otvory pro lepší cirkulaci vzduchu. 
Při výrobě bylo použité lamino o síle 16 mm, které vás i po mnohaletém užívání přesvědčí o své tvarové stálosti, neměnnosti původního zbarvení a vysoké odolnosti vůči oděru. To vše při minimální povrchové údržbě. Pro předejití odštěpování drobných částí při ťuknutí byla použita kvalitní ABS hrana.
Rozměry postele:

ložná plocha: 90 × 200 cm
šířka: 94 cm
výška: 80 cm
výška ložné plochy: 46 cm
délka: 223,5 cm

Bonelová matrace k dokoupení: 90 × 200 × 15 cm
 
Možnosti barevného provedení:

bílá / tyrkysová
bílá / žlutá

Kompletní pokoj naleznete v sekci kompletní dětské pokoje.

Dětská postel Mobi MO18 - bílá / tyrkysová

Záruka 24 měsíců
Dostupnost1 až 4 týdny
© 2016 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena