0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Dětská postel Kevin vzor 53 160x80 cm - buk

Dětská postel z vysoce kvalitní lamino desky. Na čelech postele je krásný barevný potisk, který se Vašemu dítě určitě zalíbí. K tištění obrázků jsou použity ekologické barvy, které jsou fixovány laminátovým profilem, díky čemu nedochází k opotřebení nebo vyblednutí barev. Okraje postele jsou... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
3775 Kč
Cena:
3775 Kč
Doprava již od
485 Kč
Měsíčně od:
377  Kč

Dětská postel Kevin vzor 53 160x80 cm - buk

Dětská postel z vysoce kvalitní lamino desky. Na čelech postele je krásný barevný potisk, který se Vašemu dítě určitě zalíbí. K tištění obrázků jsou použity ekologické barvy, které jsou fixovány laminátovým profilem, díky čemu nedochází k opotřebení nebo vyblednutí barev. Okraje postele jsou bez ostrých hran. Zábrana na bocích postele chrání dítě před pádem z postele během spánku a je odnímatelná. Kvalitní zpracování a kvalita použitých materiálů zajištuje, že každá námi nabízená dětská postel s motivem je kvalitní a velmi odolná.
Vybírat můžete z obrovské nabídky motivů. Sestavit si můžete kompletní dětský pokojíček ve stejném motivu. Nabízíme postýlky, skříně, komody, knihovny, poličky, psací stoly, boxy na hračky a noční stolky.V ceně postýlky je také matrace a rošt.

Dětská postel Kevin vzor 53 160x80 cm - buk

Záruka 24 měsíců
Dostupnost1 až 4 týdny
© 2016 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena