0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Čalouněná postel ATLANTA

Čalouněné dvojlůžko ATLANTA s možností rozdělení na dvě samostatné válendy. Úložný prostor součástí postele. Otevírání úložného prostoru z boku. Postel má pevný lamelový rošt. Jedná se o celočalouněné dvojlůžko, matrace jsou tedy pevně spojeny s postelí, nelze s nimi volně manipulovat.

... více informací o zboží
Obvyklá dostupnost: 4 až 6 týdnů
Čalouněná postel ATLANTA
Čalouněná postel ATLANTA

Popis zboží

Čalouněná postel ATLANTA

Čalouněné dvojlůžko ATLANTA s možností rozdělení na dvě samostatné válendy. Úložný prostor součástí postele. Otevírání úložného prostoru z boku. Postel má pevný lamelový rošt. Jedná se o celočalouněné dvojlůžko, matrace jsou tedy pevně spojeny s postelí, nelze s nimi volně manipulovat.

Látkové vyobrazení na obrázku : Paris 70, Karagan 1554 (vzor). Kombinaci látek je nutné popsat v poznámce v objednávce, systém Vám neumožní označení dvou látek ve vzorníku.

Matrace Kombiflex
Pružinová matrace KOMBIFLEX je nejoblíbenější bonellová matrace na našem trhu. Díky systému bonell, které jsou z 2,4 mm silného kaleného ocelového drátu, tvoří společně s polyuretanovou pěnou a speciální ztužené vrstvě Jeparolu, která brání protlačení bonell vzdušnou a kvalitní matraci. Díky těmto vlastnostem zajišťuje pohodový zdravý spánek. Proto se stala tak oblíbenou. Vhodný podklad je jak pevný rošt, deska nebo dnes již oblíbený lamelový rošt. Potah matrace je snímatelný a pratelný na max. 40 °C
NOSNOST: 110 kg, TVRDOST: 2

Matrace Miami
Luxusní 7-zónová matrace MIAMI je složena z profilované PUR pěny a kvalitní vysokogramážové RE pěny. RE pěna je pojená ze směsi HR a PUR pěn, stlačená vysokým tlakem. Materiál – RE pěna – výrazně dodává matracím požadovanou tuhost resp. vyšší nosnost. Matrace z RE pěny jsou tak často vyhledáváné pro své jedinečné vlastnosti. Na vrchní a spodní straně je profilovaná PUR pěna, která dodá matraci dokonalou funkčnost pro Vaše pohodlí. Potah matrace je snímatelný a pratelný na max. 40 °C
NOSNOST: 110 kg, TVRDOST: 4

Matrace Viola
Luxusní 5-zónová matrace VIOLA je vyrobena bez použití lepidel. Díky důmyslně prořezanému profilu je matrace uzamčena v tzv. zámcích a tudíž tu není třeba lepidel. Matrace je složena ze třech kvalitních PUR pěn o třech různých gramážích. Matrace je oboustranná a díky této kombinaci PUR pěn můžete užívat měkkou nebo tvrdou stranu. Vzhledem k použitým materiálům a zámku matrace dokonale kopíruje tvar těla a tvoří dokonalé pohodlí. Potah matrace je snímatelný a pratelný na max. 40 °C.
NOSNOST: 100 kg, TVRDOST: 4

Matrace Star
Luxusní 7-zónová matrace STAR je vyrobena bez použití lepidel. Díky důmyslně prořezanému profilu je matrace uzamčena v tzv. zámcích a tudíž tu není třeba lepidel. Šedá strana matrace je z HR studené pěny o vysoké gramáži a zelená strana matrace je z kvalitní PUR pěny. Díky této kombinaci můžete užívat měkkou nebo tvrdou stranu. Vzhledem k použitým materiálům a zámku matrace je matrace dokonale vzdušná. Potah matrace je snímatelný a pratelný na max. 40 °C.
NOSNOST: 110 kg, TVRDOST: 3

Matrace Monavisco
Čtyřzónová matrace MONAVISCO je kombinací HR studené pěny o vysoké gramáži a viscoelastické pěny o dvou různých tuhostí. Díky efektu pomalého vracení se pěna dokonale přizpůsobí tvaru těla, podrží ho v optimální poloze a svou měkkostí dodá tělu velmi příjemný pocit při ležení. Díky schopnosti buněk líné pěny předávat si navzájem tlakovou energii, rozloží pěna váhu těla plynule na celý povrch těla, což způsobí omezení převracení se během spánku až o 80 %. Tím spánek dostává rozměr skutečné regenerace a odpočinku. Potah matrace je snímatelný a pratelný na max. 40 °C.
NOSNOST: 120 kg, TVRDOST: 3

Matrace Royal
Luxusní matrace ROYAL je tvořena ze studených HR pěn a různých tuhostech. Matrace je oboustranná a proto si můžete vybrat měkkou či tvrdou stranu. Studená pěna se vyrábí za studena za přítomnosti vody. Vyznačuje se vysokou pevností a pružností. Významnou vlastností této matrace je její vzdušnost. Ta je mnohem větší než u běžných PUR pěn. Díky ní matrace snadno odvětrávají absorbovanou vlhkost, čímž omezují výskyt roztočů, kteří potřebují k životu a množení vlhké prostředí. Potah matrace je snímatelný a pratelný na max. 40 °C.
NOSNOST: 120 kg, TVRDOST: 3

Matrace Panther
Matrace PANTER je nejluxusnější matrací ve své třídě. Je tvořena nejkvalitnějšími materiály, HR studenou pěnou a směsí zvanou BESTFLEX. Jádro je tvořeno ze studené pěny, nejlepší vlastností studené pěny je její vzdušnost. Vrchní část je z BESTFLEXU, který je tvořen z 80 % z LATEXU a z 20 % ze studené pěny. BESTFLEX se vyznačuje vysokou měkkostí, která dává zákazníkům velmi příjemný pocit při ležení, matrace je velmi flexibilní a tvarově stálá i po mnoha letech. Potah matrace je snímatelný a pratelný na max. 40 °C.
NOSNOST: 130 kg, TVRDOST: 3

Matrace Royal Max
Kvalitní matrace ROYAL MAX je tvořena ze studených HR pěn a různých tuhostech. ROYAL MAX je oproti matraci ROYAL vyrobena ze studené pěny o vysoké tuhosti. Matrace je tudíž tužší, vyznačuje se vysokou pevností a pružností. Významnou vlastností této matrace je její vzdušnost. Ta je mnohem větší než u běžných PUR pěn. Díky ní matrace snadno odvětrávají absorbovanou vlhkost, čímž omezují výskyt roztočů, kteří potřebují k životu a množení vlhké prostředí. Potah matrace je snímatelný a pratelný na max. 40 °C.
NOSNOST: 130 kg, TVRDOST: 4

Matrace Bona Queen
Matrace BONA QUEEN vám zabezpečí příjemný a zdravý spánek po celou noc. Díky taštičkovým pružinám, které jsou zabalené ve speciální kapse z netkané textilie a individuálně tak reagují a kopírují polohu Vašeho těla a zaručují lepší anatomickou podporu páteře a ostatních křivek. Horní a spodní vrstva matrace tvoří moderní polyuretanové pěny, které spolu s taštičkovou matrací tvoří dokonalou matraci pro klidný spánek a dokonalý odpočinek. Potah matrace je snímatelný a pratelný na max. 40 °C.
NOSNOST: 130 kg, TVRDOST: 2

Zakázková výroba, není tedy vedeno skladem.

Parametry

Čalouněná postel ATLANTA

Celková délka 208 cm
Celková šířka 184 cm
Stav při dodání Částečný demont
Výška čela106 cm
Výška ložné plochy60-64 cm dle typu matrace
výška nožek - kluzáky12 cm
Záruka 24 měsíců
Dostupnost4 až 6 týdnů

Podobné zboží

Čalouněná postel Athena
Čalouněná postel Athena
Detail
10 815 Kč
Čalouněná postel Karina
Čalouněná postel Karina
Detail
12 311 Kč
Čalouněná postel Laguna
Čalouněná postel Laguna
Detail
12 810 Kč
Čalouněná postel Sorento
Čalouněná postel Sorento
Detail
12 478 Kč
Čalouněná postel Gardena
Čalouněná postel Gardena
Detail
12 977 Kč
Čalouněná postel Klaudie
Čalouněná postel Klaudie
Detail
13 809 Kč
Čalouněná postel Roler
Čalouněná postel Roler
Detail
11 650 Kč
Postel Cora
Postel Cora
Detail
13 730 Kč
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2018 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena